Wpis z mikrobloga

Wybory, afera z zegarkiem, to się platfus przymila do lib-lewu, a na YT wciąż filmik, jak mówi o pedałach, bo to pedały są.

Z 300polityka:

– KAMIŃSKI POPIERA ZWIĄZKI PARTNERSKIE- jak mówi w rozmowie z Grochal: “- Jeszcze będąc w PiS, powiedziałem, że państwo nie powinno ingerować w życie seksualne swoich obywateli. Jeżeli dwoje obywateli chce zawrzeć umowę cywilną dotyczącą ich przyszłości, to nie widzę powodu, dla którego mam im przeszkadzać. Jestem tylko przeciw nazywaniu takich relacji małżeństwem, bo małżeństwo jest związkiem kobiety i mężczyzny”.

– KAMIŃSKI O STALINIE I KONWENCJI: “Katolicką Polską nie zachwiał Józef Stalin i 45 lat PRL, więc nie przypuszczam, by ustawa, która jest skierowana przeciwko biciu kobiet (jak ktoś bije mężczyznę, to też jest to złe), mogła zachwiać fundamentami naszego chrześcijaństwa! Ludzie, którzy tak myślą, muszą być strasznie niepewni tych fundamentów”.

#bekazlewactwa #polityka #kaminski #platforma #antyneuropa #4konserwy #geje #lgbt #zwiazkipartnerskie #przemoc #konwencja