Wpis z mikrobloga

Opowiem wam historię koledzy
Chodzę na matfiz w szkole która jest dość motzno nakierowana na astronomię (obserwatorium itd)
Wczoraj po oglądaniu zaćmienia wracamy do sal, a znajoma z klasy po dłuższej refleksji mówi do mnie:

Wiesz, co jest ciekawe? Że ta asteroida, która zakryła słońce teraz leci sobie dalej a my tylko czekamy na następną...


:(

#truestory #zacmienieslonca
  • 16
@karabakun: Bardziej kiedyś tag sobie z jego utworami zorganizować. Albo połączony jego i A.J.K.S. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale tak btw to pocieszne, że jest już zauważalny przez ludzi :). Przebija się, choć ostatnio z tego co widzę głównie ostatni album zdobywa mu popularność (najbardziej chyba "Łkająca Wierszba"). Ja sam jednak wolę jego stare utwory tak +/- do Fantazygoty no i oczywiście jego drugi projekt, tj. Ślepotnica
@Lux_Aeterna: Jakoś rok temu był taki okres kiedy dosłownie wszyscy jarali się AJKS, teraz już to trochę ucichło
Sama odkryłam AJKS jakoś z 4-5 lat temu, pobieranie darmowych płyt... :( piękne czasy
I zgadzam w 100% co do starszych utworów, bardzo rzadko sprawdzam nowe kawałki bo wolę po prostu posłuchać klasyków
A najbardziej kocham Pig-made hero od ELL, no niebo