Wpis z mikrobloga

Hej, @OrangeEkspert , jak to jest, że zgłaszam chęć przeniesienia usługi internetu dla firm, płacę za to niemałe pieniądze, dostaję od was dwa smsy z datą i godziną przeniesienia, drugi sms dzień przed akcją, przypominający, że technik przyjdzie pomiędzy 10 - 14 (swoją drogą super widełki, siedź pół dnia w biurze i czekaj na jaśnie pana montera), nie idę na zajęcia na studiach doktoranckich po to, żeby dopilnować przebiegu całej sprawy, a monter nie przychodzi? Poważni wy jesteście? Sprawa zgłoszona na infolinii, więc za tego typu porady z góry dziękuję.

#telefonia #orange
  • 6
@QuantuumMechanist: to jeszcze i tak nic, mi przy przeniesieniu internetu dla firm monter powiedzial podczas wizyty ze jak "odpale stowke" to zrobia teraz a jak nie to za tydzien :D zaplacilem, bo wywalczenie zjawienia sie kogokolwiek zajelo mi 2 tygodnie.
@QuantuumMechanist: Przez lata też znienawidziłem orange. Mam u nich internet na firmę, nikt nie potrafi mi powiedzieć czemu od samego początku nie dostałem ani jednej faktury, w dodatku jak zapomnę zapłacić (płacę na pół roku z góry) na czas - no bo faktur nie ma, od razu odcinają dostęp. #orangecwel