Wpis z mikrobloga

@MrAnielski: @pieczywowewiadrze: No okej, ale jeśli potrzebne są ci 3 konta to chyba masz jakiś większy przepływ gotówki. No nie uwierzę, że ktoś kto nie jest w stanie zapłacić kartą 300 zł w miesiącu potrzebuje trzech kont. A nawet jeśli to czy potrzebuje od razu trzech kart debetowych do nich?
sam fakt ze Ty dajesz komus swoj hajs i musisz za to placic jest chory


@pieczywowewiadrze: jaki chory? o czym Ty mówisz? Jakby ktoś przyszedł do Ciebie, dał Ci swoje cebuliony a Ty byś musiał je trzymać i pilnować oraz w każdej chwili dać mu dostęp do tych środków to robiłbyś to za darmo? Raczej nie. Oczywiście zasada działania banków jest bardziej złożona.
@Synekdocha: To jest chyba jedyny problem. Jeśli ktoś nie lubi (bądź nie może) płacić kartą to wtedy rozumiem szukanie innych kont. Ja sam lubię kartą płacić, bo jest to dla mnie wygodniejsze.
@boa123: nie mam zarobkow 5 cyfrowych, mam 3 konta.
Karty minimum dwie (visa i mastercard) a kazda kolejna to profit bo idziesz do kina i masz promo ze bilet 30%taniej z karta mbanku a na stacjach benzynowych były rabaty z mastercardem z getinbanku, wyciagam ta karte ktora daje profit, i nie zadna cebula tylko swiadome korzystanie z promocji i swoich "praw"
Widać trzeba się z bankiem pożegnać w takim razie, zero profitu z niego. 6zl to nie dużo, 10m-cy daje raptem 60zl a to 10 litrow paliwa, zaokrąglając wiec niby mało a jednak nie.
@pieczywowewiadrze: Czyli korzystasz z różnych profitów tego że masz kilka kart. Bank nie jest instytucją charytatywną. Ja nie oczekuję, że mi się należy usługa za darmo, bo JA wpłaciłem MOJE pieniądze do ich banku, to już jestem PAN, a oni sługi ;)
Rozumiem ludzi którzy podliczyli sobie wszystko i stwierdzili, że jednak 6 zł co miesiąc to za dużo. Nie rozumiem natomiast ludzi, którzy o tym krzyczą w internecie, bo ich
@sroka22: Nie są płatne, nie lepiej sprawdzić zamiast się błaźnić?

Numer konta podać na PW? Rozumiem że podeślesz mi te 300 zł, skoro to dla Ciebie grosze?