Wpis z mikrobloga

Jak można robić sobie krzywdę takimi pseudopięknościami?

Ani to ładne, ani to praktyczne, ani to normalne i naturalne. Wygląda to jak kolorowa kupa nałożona na paznokcie. I te naklejane cyrkonie czy kwiatki 3D… Kto wam wmówił, że to jest atrakcyjne, do jasnej?!
Patola to sobie robi, ok, mają IQ jakie mają, ale czasem widzę dziewczyny - które wydają się być normalne i ubierają się z gustem - z takimi koszmarami na dłoniach. Why?!

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #paznokcie #gorzkiezale #cotahannah #boldupy
H.....a - Jak można robić sobie krzywdę takimi pseudopięknościami?

Ani to ładne, a...

źródło: comment_f1fJzMODDg80GhUVACN9NHP6Q636KC4T.jpg

Pobierz
  • 30
@Hannahalla: Owszem, to jest ogromne przegięcie. Ale jak widać jest "zapotrzebowanie" na fikuśne tipsiory i interes się kręci, każdy orze jak może. Dla mnie maksimum na jaki mogę sobie pozwolić to pomalowanie dłuższych paznokci na krwistoczerwony. Chciałabym zobaczyć dzień z życia takiej tipsiary, jak np. zawiązuje buty tymi szpicami na drugim zdjęciu, albo wyrabia ciasto... o reszcie już nie wspomnę bo nawet wolę nie wiedzieć;)
@Hannahalla: zbyt długie i szponiaste owszem..zupełnie niepraktyczne..chociaż te ze zdjęcia są świetnie zrobione..ale tylko miło się patrzy na te wzorki..zawsze podobały mi się ozdoby 3D..ale one też niestety kompletnie się nie nadają do życia..o wszystko się zaciągają.. z długimi da się spokojnie funkcjonować..ale trzeba dać im czas urosnąć samym..co do zbierania drobniaków z lady...fakt...#!$%@? motzno..tego się zupełnie nie da.. :)
@Desperated: Całe życie mam swoje długie paznokcie, 6 lat grałam na gitarze, nie wiedziałam, że jestem taka wyjątkowa, ale po prostu Ty wyznajesz zasadę "nie znam się to się wypowiem".
Wszystko się da zrobić z nawet bardzo długimi paznokciami, od zajmowania się niemowlakiem, przez zapinanie guzika, po granie na gitarze, kwestia przyzwyczajenia.