Wpis z mikrobloga

#gtav
Ludzie.. jak macie radeona i problemy z teksturami czy grą, to wyjebcie te #!$%@? stery beta zrobione pod GTA i zainstalujcie te starsze catalysty omega. A jak wam się nie chce, to wyjebcie gówneona do kosza, bo to #!$%@? a nie grafika. I to pozalsieboze podejście amd do sterownikow, a właściwie brak podejścia ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 19
  • Odpowiedz
@kokos33: Wczoraj instalowalem 15.4 a jak sprawdzilem sterowniki w Catalyst to sie okazalo, ze dalej jest 14.12. Potem i tak udalo mi sie w miare ogarnac ustawienia grafiki wiec te beta sie do niczego nie nadaja.
  • Odpowiedz
@marsellus1: @kokos33: na dx10 i wszystko normal chyba najmniej uciążliwe jest te wczytywanie chociaż ciągle się zdarza... :/ No i wywaliło mi grę podczas 1 misji jak dojechałem do miejsca gdzie policja zaczyna gonić :P
  • Odpowiedz
@pazdzioch564: nie wiem od czego może to zależeć. Na tym samym sprzęcie DyingLight na wysokich śmiga aż miło. na filmikach YT też ludzie na 270x graja bez problemów. Jaki proc masz?
  • Odpowiedz
@pazdzioch564: chyba wina procka , ustawiłem priorytet na wysoki , powiedzmy że teksturowo jest grywalnie, ale częściej zdarzają się ścinki. w HWMonitor często 100% użycia proc gdy graf tylko 40-60 . G3420 jednak średnio sobie radzi , może wyjdzie jakiś patch :P
  • Odpowiedz