Wpis z mikrobloga

Mirki mireczki, ktoś ma jakieś pomysły co można wymienić w tym zoo?
Uprzedzając pytania po co ten void i brewmaster
void - połykam jajka/minony z overwhelmem więc nawet jak go wyeliminują to mała strata bo odpaliłem jaja a mimony i tak by zgineły.
brewmaster - po co mam czekać na drugiego argusa skoro mogę go cofnąć i wystawić jeszcze raz, tak samo z dwarfem i sergantem a nawet dr. boomem. Albo jak czuje zagrożenie i widzę że nadchodzi flame strike albo jakas holy nova i chce nożownika uratować a na ręce czeka implozja ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#hearthstone
Pobierz M.....Y - Mirki mireczki, ktoś ma jakieś pomysły co można wymienić w tym zoo?
Uprzed...
źródło: comment_cFiV6q090FSTbQ0WIlsSnxvCSA1Hsf6u.jpg
  • 19
@Bujak: to sie opłaca? nie wydaje mi się na tyle viable pickiem chyba że podmianka za golemy. ale na razie jest poza zasięgiem bo nie mam kasy na skrzydło
@jednobrewy: przeanalizuje temat ( ͡° ͜ʖ ͡°) mimo że w takim zestawieniu na casualu ratio rzędu 65-70% winów
@Jednobrewy: nie masz nawet możliwości jak go utrzymać w moim przypadku nie mam tauntów, a 4 hp łatwo usunąć - paladyn championem, łowca wypatroszeniem, mag fb a jeden spell tylko przechwycisz w najlepszym wypadku.
@MoroFSKY: Ja bym wyrzucił Lepery, dał drugiego Doomguarda i mortal coila. Drugi Doomguard się zawsze przyda, a lepery są niepotrzebne, to Zoo nie jest rush deckiem, do tego można się zastanowić nad zamianą Harvestów na Imp Gang Bossy.

A, no i ten nieszczęsny brewmaster jest jednak dla mnie kompletnie bez sensu ;x
@MoroFSKY: ja wole grać zoo bardziej midrangowo, a nie agro dlatego wywaliłbym gnomy i brew, golemy dorzucił, imp gang bossy, voidcallery, może drugiego doomguarda nawet malganisa jak już wolisz w jakim kierunku chcesz isc
@Xaridov: @KingOfTheWiadro właśnie dlatego każdy ma inne preferencje. Dla mnie aggro najlepszy wybór ( ͡° ͜ʖ ͡°) a gang bossy i voidcaller tak jak pisałem są niedostępne dla mnie kiedy mam tylko 2 skrzydła naxx a co dopiero druga przygoda ( ͡° ͜ʖ ͡°). Potestuje coś z drugim doomguardem, tylko te voidcallery by się przydały... wtedy gnomy i brew do testu bym wyrzucił.