Wpis z mikrobloga

@ewolucja_myszowatych: ja pierdziele i że jeszcze potrafią być dzbany piszące o tym że KIA zajechała to szok w głowie mi się nie mieści głupota ludzi

nawet do 4 sekund mija od zauważenia pojazdu do staranowania, na suchym to jest czas na redukcję prędkości o 120-150km/h lekko licząc i zaniżając jak patrze na filmiki hamowań z wysokich prędkości. Do tego przy wciśnięciu hamulca zwiększa się czas na dotarcie do poprzedzającego pojazdu
@ewolucja_myszowatych: Jak zawsze w takich sytuacjach widzę podwójną winę tak tutaj 100% winny jest kierowca BMW.
Po tym nagraniu jeszcze bardziej się wkurzyłem.. mrugał długimi, i w momencie jak kia włączyła kierunkowskaz aby mu zjechać to ten przypieprzył w nich przy 250. Czyli gość widział że zmieniają pas i mimo to postanowił ich wziąć z prawej myśląc że zdąży i przydzwonił jak zmieniali pas aby go puścić. Przez niego żywcem spaliła
@r5678: @Yawimaya nie wiem na jakiej podstawie wnioskujecie że chciał ich objechać od prawej, przecież BMW ma #!$%@? prawy przód a Kia lewy tył, czyli ewidentnie BMW jechało jak taran lewym pasem a Kia nie zdążyła zjechać na środkowy i dostała w dupę, a przez to że skręcała w prawo to zaczęło ją po uderzeniu obracać w prawo, w barierki wpadła przodem.

Oczywiście zadecydowała tutaj kosmiczna prędkość kierowcy BMW, ale nie
@r5678 moim zdaniem to oboje zjechali praktycznie w tym samym momencie tylko BMW ze względu na prędkości był 1 sec wcześniej na pasie kia daje kierunkowskaz i zjeżdża razem z kierunkiem bmw w tym momencie jest pewnie na połowie wysokości Kia albo w jego martwej strefie Kia zjeżdża co skutkuje pit manewrem i dlatego ja tak obraca
@r5678: Przy 250 nie ma co myśleć tylko trzeba reagować. Jest co co najmniej kilka filmów na YouTube gdzie jeżdżą z takimi prędkościami i wyhamowują przed autami, które im wyjeżdżają. Tutaj Seba myślał że ma beeme i mu wszystko wolno, każdy mu zjedzie jak tylko mrugnie długimi. Głupota, pycha, brak wyobraźni i doświadczenia. Chciałbym, żeby dostał dożywocie.
nie wiem na jakiej podstawie wnioskujecie że chciał ich objechać od prawej,


@Emble: to, że kia nie zdążyła uciec przed debilem, nie wyklucza też wersji, że debil chciał objechać z prawej, ale jak zobaczył, że kia zjeżdża, to chciał wrócić na swój pas. Tyle tylko, że nie zdążył i wpakował się w nich prawym bokiem. Na filmach ciężko ocenić manewry matoła w bmw, niemniej nie ma mowy o retoryce, że kia
nie wiem na jakiej podstawie wnioskujecie że chciał ich objechać od prawej, przecież BMW ma #!$%@? prawy przód a Kia lewy tył, czyli ewidentnie BMW jechało jak taran lewym pasem a Kia nie zdążyła zjechać na środkowy i dostała w dupę, a przez to że skręcała w prawo to zaczęło ją po uderzeniu obracać w prawo, w babierki wpadła przodem.


@Emble: ja tam widzę jak BMW skręca w prawo, bo KIA