Wpis z mikrobloga

@PhobosX: Na zachodzie ludziska grają głównie na konsolach, w ten sposób twórcy gier niezależnych (przez część ludzi określenie "indyk" nabiera negatywnego wydźwięku) docierą do większej liczby odbiorców
Powiem tak - nikt nie kazał ci kupować konsoli na premierę i krótko po niej. Powinieneś mieć wtedy świadomość, że przez jakiś czas będzie posucha. Zarówno PS3 jak i nawet PS2 potrzebowały czasu by się rozkręcić, a najlepsze gry wychodzą pod koniec generacji
@TheLaw: Stwierdzam fakt że ps4 ma prawie same indyki i remastery (ograne już przez ludzi na pc) i to w cenach takich że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. OP wystawił śmieszkową fotę to się do niej odnoszę - podaje czyste fakty. A to w jaki sposób kupiłem konsolę i co mną powodowało nie ma tu nic do tego. Indyk to nic złego - natomiast nie po to chyba wypuszczana
@PhobosX: indyki i remastery ograne na pc? Nie wiedziałem że tlou wyszło n pc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do cen są porównywalne do zachodnich (oczywiście w euro). Sry, taki mamy klimat, a raczej zarobki. Takiego Niemca nie boli to tak po kieszeni jak po kieszeni Polaka cebulaka (w większości)
Jak pisałem - nikt nie kazał kupować tak wcześnie ps4, mogłeś poczekać jak dojdzie więcej tytułów. Nie