Wpis z mikrobloga

Mirki postanowiłem zrobić coś pożytecznego dla swojej lokalnej społeczności i zaznaczyłem miejsce w swojej gminie do postawienia paczkomatu InPost. Jeśli możecie kliknijcie na poniższy link i zagłosujcie na Rudniki, im więcej głosów tym większa szansa na postawienie paczkomatu. https://bliskociebie.paczkomaty.pl/#paczkomat-w-twojej-okolicy_lat=51.04047308048253_lng=18.598076552152634
Jeśli paczkomat powstanie zawiadomię o tym fakcie każdego kto zapulsuje ten post. Za każdy plus i głos dziękuje i liczę na wasze wsparcie, pokarzmy na co stać społeczność Wykopu.
#niewiemjaktootagowac #inpost #paczkomaty #wykopefekt #spolecznosc
  • 4
@irekzzzzz: Moim zdaniem jest on tam potrzebny i nie widzę powodu dla którego miał by tam nie stać. Najbliższy paczkomat jest w odległości ok 30 km wiec myślę że było by to dobre miejsce na postawienie go w tym miejscu.
@misiek12394: jest potrzebny według Ciebie, bo wysyłasz i odbierasz 5 paczek na miesiąc. Poza Tobą znajdą się jeszcze cztery osoby i w miesiącu przez Paczkomat przejdzie 10-20 paczek.
To nawet nie pokrywa kosztów bieżącej konserwacji i działania puchy, a co tu dopiero mówić o zysku. Żeby to miało sens to musi być ruch, ludzie muszą nadawać i odbierać na bieżąco.
Firmie nie zależy na jak największym zasięgu (pośrednio zależy, ale to