Wpis z mikrobloga

Dziś przy grillu wywiązała się rozmowa o polityce - babcia zapytała mnie na kogo będą głosował i czy przypadkiem na tego idiotę Palikota albo Korwina.
Odpowiedziałem, że po zapoznaniu z programami politycznymi różnych partii jako świadomy i dorosły obywatel tego kraju biorę pod uwagę kilku kandydatów.
Wtedy babcia babcia powiedziała: "Ja głosuję na Komorowskiego, przecież nie zagłosuje na tego Palikota albo debila Korwina" - gdy usłyszałem nazwisko "Komuchowski" od razu we mnie zawrzało i zacząłem mówić "A co takiego zrobił Komorowski?" i dostałem odpowiedź "Zrobił na pewno więcej niż ta banda debili z Korwinem na czele" - no to powiedziałem "Komorowski przyczynił się do wzrostu podatku, zwiększył wiek emerytalny..." - mówiłem dalej...
Wtedy usłyszałem "A co takiego zrobił ten Twój Korwin albo Palikot?" - no to mówię, że nie wiem co zrobił Palikot, ale wiem co można zrobić i co mają w planach inni kandydaci - że Komuchowski miał już swój czas na zrobienie czegoś dobrego dla Polski i spaprał wszystko i czas na zmiany.
Wtedy do dyskusji włączył się brat który powiedział, że zagłosuje na Dudę bo Komorowski to złodziej a reszta to idioci.
W tym momencie odszedłem od stołu i poszedłem się przejść...
Już chyba wiem skąd Komorowski ma głosy - od mojej babci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #komorowski #kukiz #duda #palikot #dyskusja #politykaprzygrillu #polska #kraj #wybory #wyboryprezydenckie2015
  • 4