Wpis z mikrobloga

Mirki, jaka marka laptoków?
Teraz mam Asusa, ale w sumie dość drogie są.
Tośki odpadają, bo jak to określił mój kuzyn co na serwisie robił

Tośki wyglądają jakby je chińczyk w garażu oporówką z grubym grotem lutował

Do Lenovo jakoś uprzedzony jestem w sumie, bo jakby nie patrzeć to chinol.
Acer podobno wypuszcza syf na nasz rynek i serwis gwarancyjny kiedyś kumplowi podmienił dysk na mniejszy i ogólnie syf z tym był.
Jakie Wasze predyspozycje są?
#pustulkowelaptopy #laptopy #elektronika i zawołam jeszcze @naprawalaptopow, bo się znacie na wykonaniu od środka i awaryjności w sumie
  • 16
@Sihill_pl: Ja tam mam już trzeci HP, wybór nie że marka czy coś tylko po prostu taki mnie się akurat podobał i kupowałem, zadowolony jestem.

Przez ten sam czas moja teściowa zniszczyła asusa, dwa delle, samsunga, jednego hp a drugiego dojeżdża :)
@Sihill_pl: Mam dwuletnie Lenovo kupione za jakieś 2.6k i jeśli chodzi o osiągi, to wszystkie nowe gierki odpalam w 50fps+ na wysokich ustawieniach (co prawda 1366x768), ciekawe jak będzie się sprawował w Wieśku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie podoba mi się jednak wykonanie jego obudowy - te kraty przy wywiewie z boku laptopa są plastikowe i przy temperaturze 70+ zaczęły pękać, aż wszystkie poodpadały i przy okazji
@Sihill_pl: Nie wiem, żadnego nigdy nie naprawiałem, poważnie, w ciągu 9 lat mam trzeci i ten najstarszy poza wymianą dysku bo się zużył nic nie miał robione, drugi co ma jakoś 6 czy 7 lat działa jak zły na nigdy nie przeinstalowywanej viście :)
@Zavis: jaka półka cenowa?
Bo mój asus roczny miał problem z płynnością w BF3 na średnio-niskich ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ale co do wykonania żadnych zastrzeżeń nie mam, oprócz braku jakiegokolwiek zabezpieczenia przed zalaniem