Wpis z mikrobloga

Witajcie na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obejrzałem dzisiaj debatę prezydencką w TVP i mam - jako ,,lewak" - poważny dylemat na kogo głosować.
Myślałem nad Marianem, ale pokazał 100% faszyzmu i łysych karków, odpada. Ogórek ośmiesza lewicę, a Palikota nie trawię. Komorowski jest prezydentem żadnym, dostaje ode mnie wielką i długą pałę za ,,urzędowanie" (,)
Waham się między Pawłem Kukizem a... Jackiem Wilkiem. Kukiz jest w miarę sensowny z tych antysystemowców, nie jest fanatykiem prawicowo-religijnym (jak np. pan Braun) zaś Wilk zaimponował mi dziś merytoryką, i wiedzą na temat tego, co mówi. Chłodne prawnicze podejście - podoba mi się takie podejście. Doradźcie - Kukiz czy Wilk?
PS Braun nienawidzi Żydów, a sam ma żydowskie nazwisko. Przypadek?
#niesondze #debata #wilk #kukiz #wybory #mirko #lewactwo #polityka
  • 16
@Sancho_Pansa: Losowanie prezydenta przy Okrągłym Stole. Ziemiec dobrze mu powiedział, że nie należy opluwać urzędu, na który się kandyduje. Co, jeśli pan Kowalski zostanie prezydentem? Też będzie tym wylosowanym przez okrągłostołowców? Słabe to.
CWP i salutowanie. Patriotyzm, miłość do ojczyzny to piękna postawa, ale nie na pokaz i w kretyńskim stylu skopiowanym z kraju, o którym pan Kowalski ma złe zdanie - z USA. Połączenie tego z hasłami wykrzykiwanymi na Marszach
@Cappuccinos: Roszczenia żydowskie a chorobliwe szukanie żydowskiego zarządu w Polsce i wyszukiwanie roli Żydów w Gwiezdnych wojnach to też dwie różne rzeczy. Przyznaję rację w kwestii Palestyny i zaborczej polityki Izraela na Bliskim Wschodzie, ale nie mogę się zgodzić na to, że wokół mnie będą szukani Żydzi i ich przyjaciele z rzekomego kondominium.
@noffi: Tak, poglądy korwinistyczne. Ale Jacek Wilk chociaż wygląda na rozważnego kandydata, takiego, który potrafi rzeczowo uzasadnić takie, a nie inne postrzeganie świata. Przy miernocie kandydatur prezydenckich to może być języczek u wagi w niedzielę - rzeczowość, opanowanie i merytoryka.
@szymaxxx: Tak, ale niestety prawda jest taka, że antysystemowcy chcą rewolucji, do której Wilk jest za cichy. Ci zaś, którzy naprawdę cenią ciszę i spokój będą glosowali na Komorowskiego. Tym samym Wilk nie ma elektoratu.
A szkoda ogromna bo naprawdę jest najsensowniejszym kandydatem.