Wpis z mikrobloga

Mirki, widziałem już naprawdę sporo śmiesznych filmików w sieci z zabawnymi wydarzeniami na boisku, ale jeszcze nigdy się nie uśmiałem tak bardzo jak podczas oglądania filmu jaki załączam. To co ujrzycie sprawi, że będziecie się tarzać po podłodze ze śmiechu. Kompilacja, mimo że wolno się rozkręca, jest genialna :)

Mnie najbardziej rozwaliły następujące sytuacje:
1. Kapkujący ciamajda, który przypadkowo wkopuje piłkę do środka nadjeżdżającego samochodu
2. Kobieta, która po straceniu równowagi na mokrej powierzchni postanawia przerwać nagrywanie i idąc do kamery wywraca się ponownie
3. Gość, który po uderzeniu futbolówki w stronę bramki potyka się na turlikającej się drugiej piłce bo wpada mu pod nogę
4. Facet, który przypadkowo trafia swojego kumpla, który wisi obiema rękami na poprzeczce, tym samym go zrzucając

Tego jest cała masa, nie ma co wymieniać. Ja włączyłęm tylko na chwilę a obejrzałem calutkie. Są to sytuacje boiskowe, których #gimbynieznajo bo spora część została nagrana przy okazji "gier pod blokiem". Warto obejrzeć. Od siebie bardzo polecam i obiecuje, że ten kto poświęci na ten film swój czas, nie zmarnuje go i będzie się wspaniale bawił!

Bunch - Mirki, widziałem już naprawdę sporo śmiesznych filmików w sieci z zabawnymi w...