Wpis z mikrobloga

Mirasy help.
Istick 50w zakupiony 27.03 w peleonie tydzień temu wyrzucał błąd "power low", poleciał na gwarancję, dzisiaj doszedł "naprawiony". Podziałał 2h i błąd powrócił uniemożliwiając korzystanie. Lekkie puknięcie w obudowę pomaga na chwilę dając ściągnąć jedną chmurę.
#!$%@? bierze, bo subtank mini i istick 20w to nie jest życie, to nie jest taniec.
Wolałbym oddać jako niezgodność towaru z umową i zakupić coś innego w podobnej cenie.
Co polecacie do subtanka mini? Ładowanie przez usb mile widziane.
#epapieros #epapierosy
  • 25
@Unikat: Co prawda volishowa wersja 20w, ale śmiga aż miło od października :( Jestem zawiedziony, miałem nadzieję że 50w będzie bezproblemowym przystankiem na dłużej i z subtankiem będzie tworzył coś czego szukałem długo.
@em_em: ja mam bezproblemowego isticka 50W od miesiąca i bezproblemowego cloupora mini 30w od stycznia. Oba z gearbest.com ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lanc: @Unikat: powiedzmy że 50w to takie minimum, 350 zł mógłbym rzucić na jakiegoś bezproblemowego i rozwojowego moda, by w niedługim czasie polatać 4fun na jakimś rda.
@wonzki: ściągnąłem jakiś śmieszny wzór reklamacji z neta, podałem co nie śmiga i razem z kompletem papierów wysłałem kurierem z robo na ich adres. Całość trwała równy tydzień.
@em_em: Jeżeli puknięcie w obudowę pomaga to prawdopodobnie coś #!$%@? podczas naprawiania, bo gdzieś nie ma styku (może wymieniali akumulator z mocowaniem "na ślinkę"). Na pewno jakiś Janusz obejrzał tutorial na YT i poczuł się bogiem od isticków. Zajebisty serwis bulwo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@em_em: Trzeba było czytać w internetach jakie ma wady. Mój SMOK nie jest bez wad ale problemy z nim w zasadzie zdarzają mi się teraz raz na miesiąc, więc da się przeżyć. O dziwo od dłuższego czasu nie miałem z nim problemu.
@em_em: jak za mocno śrubki dokręcisz to możesz zerwać gwint, bo to aluminium, jak dokręcisz za słabo box będzie wariował, poza tym u mnie czasami się przycisk (mechaniczny) przycina w obudowie