Wpis z mikrobloga

@Drased: No ale to prawda, ktos kto czyta jedynie niezalezna, wypok( ͡° ͜ʖ ͡°),uwazam rze, jest osobą zmanipulowaną, i chybaa nie podlega to dyskusji, bo jest to skrajnie tendencyjna i jednostronna prasa, pokusił bym się o stwierdzenie, ze nakierowana bardziej na jedną "wlasciwą" opcję, anizeli tvn-y i wyborcze. Tu potrzebny jest tzw złoty środek, np ja czytam i niezależną i wyborczą, dzięki czemu nie dam sobie wcisnąć
@Drased: tak? I na każdą informacje o tym co zrobiono reaguje panicznie i oszczerczo w stosunku do tej władzy? Jak traktować poważnie medium które najpierw rozpentuje gównoburze, a potem jak się okazuje, że nie ma argumentów albo to w ogole nie tak było jak przedstawiali to jest cisza. Nie rozumieć patrzenia na ręce w ten sposób jak robi to niezal, wpolityce i też wypok. Brakuje zrównoważenia w ferowanych opiniach. Każda jedna
@Drased: i pomyśleć, że kiedyś wierzyłem, że media najlepiej żyją właśnie z ujawniania afer i patrzenia władzy na ręce, bo to zwiększa nakłady i oglądalność...
@tony_soprano: Bywają gównoburze o nic, ale częściej bywają materiały wartościowe o rzeczach, o których nigdy nie usłyszymy w mediach reżimowych, np. wczorajszy artykuł: http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/245373-prof-szczerski-wyjasnia-w-rozmowie-z-wpolitycepl-komorowski-cytowal-nie-moje-poglady-ale-utwor-literacki

Gdyby nie ten artykuł to nie miałbym pojęcia, że Bronek jest aż tak niekompetentny/zakłamany, aby cytować utwór literacki jako rzekomą wypowiedź. Myślisz, że jest jakaś szansa, że przeczytam o tym w GW albo usłyszę w Faktach TVN?
Korzystając z okazji, wołam @FaktyTVN - zrobicie coś z kłamstwem,
@Drased: ale przecież w TV też są fajne materiały. I w radiu fajne audycje. Przykładów można mnożyć. Ale siedzenie na jednym medium odbiera prawo do orzekania, że to ktoś inny poddaje się manipulacji. To jest bardzo niebezpieczne postępowanie, bo potem bańka informacyjna i wychodzą kwiatki w stylu 80% na wykopie 3.5% w realu.