Wpis z mikrobloga

Jak zdobyć ubezpieczenie #adac plus nie mieszkając w #niemcy? Dostałem ostatnio na stacji ulotkę z telefonem od pana stojącego pod parasolem ADAC, ale mam opory przed przelaniem pieniędzy obcej osobie prywatnej.

Może jakiś mireczek mi to załatwi? Słyszałem, że za polecenia są bonusy.
  • 6
@onkel: Rozmawiałem z nim, mówił, żeby dzwonić pod wskazany numer, to wytłumaczą procedurę zamawiania. On tylko mówił do czego to ubezpieczenie może się przydać.

Nie mieszkam w Polsce i wolę co roku im płacić 80€ niż jednorazowo 200 do ANWB, gdy coś się stanie na trasie.
@onkel: @Amfidiusz: Teoretycznie działa to w całej europie i w razie awarii powinni odholować auto do warsztatu i zapewnić hotel do czasu naprawienia auta lub auto zastępcze.
W pratyce w POLSCE wyglądało to tak, że znajomy wezwał ADAC i czekał bite 2-3 godziny. Po tym jak nikt nie przyjeżdżał w końcu się zdenerwował i zamówił prywatnie laweciarza.
@Amfidiusz: Znajdz przedstawiciela adac i juz.Przez net bedzie ciezko


No właśnie to robię, helloł! Liczę na to, że mireczki podrzucą adresami zaufanych przedstawicieli. Mieszkając poza BRD ciężko samemu coś znaleźć. A nie chcę zamawiać przez pośrednika typu starter.