Wpis z mikrobloga

@CichyBob: Jego nazwa to Fenix NT-102, z tego co czytałem na forach pegasusowych miał jeden z najlepszych #!$%@?ów odpowiedzialnych za obraz. Zastrzeżenia oczywiście można mieć do padów, a konkretnie kabli, które są zamontowane na stałe. Przypomniałem sobie, że jeden musi być lekko nadłamany, bo w pewnej pozycji nie działa - chyba zmienię kable na nowe, dłuższe. Całkiem trzymają cenę, na allegro schodzą po ~200pln.
@piotreek88: kurde, PS1 albo PS2 też mogło mieć wejście antenowe. Sony mogło zrobić z tego splitscreen tylko że na 2 telewizorach. Na jednej częstotliwości jeden obraz, a na drugiej drugi obraz. Ale to byłoby dobre.
@piotreek88: Ale jaja! To dlatego buszując po kanałach będąc szczylem jeszcze, na częstotliwości 60-ileś MHz widziałem jak ktoś pyka w Mario. Jedna z zagadek dzieciństwa rozwiązana :D
@maxciekpl: Wiem że był, bo sam taki miałem. Pamiętam jak grałem na 5 calowym telewizorku kuchennym na PSX bo duży telewizor prawie zawsze był zajęty. Jaka radocha gdy rodzice sobie pojechali i mogłem podłączyć szaraczka pod 28 calową krowę :D