Wpis z mikrobloga

Za 10-15 lat człowiek bez tatuaży na plaży będzie wywoływał takie samo poruszenie jak 10-15 lat temu wywoływał mając je. Modne stanie się nieprzyozdobione czyste ciało. Tak samo jak 20 lat temu było trendy palić papierosy, dzisiaj powiedzenie w palącym towarzystwie, że się nie pali to powód do dumy, wzbudzający szacunek. A później pewnie znowu wszystko zatoczy koło i znowu człowiek będzie chciał wyróżnić się czymś z tłumu po czym to z czasem stanie się znowu standardem..

#przemyslenia #przemysleniazdupy #tatuaze
  • 13
@thisismaddnes: No i co z tego? Zawsze znajdą się ludzie, którzy będą robić tatuaże, bo spodoba im się dany wzór i nic więcej, będą też tacy, którzy w swymi tatuażami, będą chcieli wyrazić siebie i przypisywać im jakieś znaczenie.
Przynajmniej mi się wydaję, że robiąc sobie tatuaże, robi się to przede wszystkim dla siebie, a nie po to, by zwrócić na siebie uwagę za wszelką cenę.
@PiccoloColo: Ale ja tu nie oceniam nikogo negatywnie z tatuażami. W ogóle mnie nie interesuje to, czy ktoś ma je z powodu takiego, czy innego, czy ma wytatuowaną córkę, bo ją kocha, czy czaszkę, bo wzorek mu się spodobał. Tylko to, że tatuaż obecnie stał się tak pospolity i modny, że dziara się młodzierz na potęgę. Co kawałek nowo otwarty salon, co chwilę słyszę "cały rękaw sobie robię" etc. No i