Wpis z mikrobloga

@Epoche: po prostu jestes hipokrytą i sam przyznajesz, ze lewicowo rozumiana "rownosc" polega na nierownosci i dyskryminacji i zaslaniasz sie przed stwierdzaniem tego faktu. Ostatecznie sam to przyznajesz powtarzajac "to nie tak, bo wy nie rozumiecie" ...

Owszem, niektorzy maja latwiej w dazeniu do celu m.in. z powodu swoich predyspozycji i nie nalezy im sztucznie rzucać kłod pod nogi i sztucznie poprawiać sytuacji tych, ktorzy maja gorsze predyspozycje.

To jest oszukiwanie
po prostu jestes hipokrytą i sam przyznajesz, ze lewicowo rozumiana "rownosc" polega na nierownosci i dyskryminacji i zaslaniasz sie przed stwierdzaniem tego faktu.


@Laserade: Powtarzam, jeśli twoje zwoje mózgowe nei są w stanie rozróznić sposobu dizałąnia od celu to nie ma tematu. Nie wolaj mnie do swojej ułomności bo to bez sensu, ja nie jestem w stanie pomóc.
@Epoche: pytanie od @Laserade: jest bardzo ciekawe

murzyni mają 20 % bardziej wydajne włókna mięśniowe (udowodniony naukowo fakt), dlatego tak dobrze im idą m.in. zawody w bieganiu.

Co ty na to, żeby w biegu na 100 m czarni musieli biec 120 metrów ?


Jak rozróżnimy kiedy nierówność jest wrodzona, a kiedy jest wynikiem braku chęci i wzmożonej pracy u drugiej strony? Gdzie kobiety mają nierówne szanse?
@HetmanPolnyKoronny: odpowiedź: mniejsza masa mózgu ;)

no ale to niepoprawne politycznie naukowo udowodnione stwierdzenie
Swoja droga, zobacz co lewak odpowiada na to wszystko co ja mam do powiedzenia "hurr durr nie masz racji bo nie, durr twoj poziom intelektualny hurr ułomność ..."

@Epoche: KORZYSTAJĄC Z TWOJEJ LEWACKIEJ LOGIKI:


Nie wolaj mnie do swojej ułomności bo to bez sensu


JESTEM UŁOMNY, ŻĄDAM WYRÓWNANIA MOICH SZANS ( ͡° ͜ʖ ͡
@Epoche: no dobrze, a co powiesz na czynnik rasowy przy rekrutacji na uczelnię (fakt w wielu krajach)? Dlaczego ktoś odnoszący lepsze wyniki i mający lepsze predyspozycje do studiowania nie dostaje się na uczelnie i jest pokrzywdzony, ponieważ ktoś z minimalnie gorszym wynikiem dostał dodatkowe punkty za kolor skóry lub pochodzenie? Dla czego nie dąży się do braku dyskryminacji, tylko dyskryminuje inne grupy?
@obwarzan: @Damian1998:

To jest właśnie ciemność. Jej najbardziej trafna definicja. Za każdym razem kiedy czytam coś takiego to mały kawałek mnie umiera. Potem wychodzę z domu, patrzę na ludzi i zastanawiam się czy przypadkiem któryś z nich nie jest takim osobnikiem, a w jego umyśle nie hula pustka.

Powinniśmy jednak inwestować więcej w edukację mas.

@alosha: Za moich czasów wystarczyła tylko #bekazlewactwa :)
Gdzie kobiety mają nierówne szanse?


@Epoche: pozostaje jeszcze to pytanie na które również nie odpowiedziałeś. Jeżeli chodziło ci o często przytaczany argument o rzekomo gorszych zarobkach kobiet, o którym już od dłuższego czasu chętnie podyskutowałbym z osobą o przeciwnych poglądach, to pozostaje pytanie, dlaczego Ci wredni przedsiębiorcy poświęcają część swojego zysku tylko po to by dyskryminować kobiety. Dlaczego nikt z przedsiębiorców z chęci większego zysku nie zatrudnia rzekomo lepszych pracowników (ta
@HetmanPolnyKoronny: 1. Poproszę o rzetelne źródło, że naprawdę można odpaść będąc białym, mając wiecej punktów od czarnego. Pytam o rzetelne źródło, nie jakaś prawacką mitomanię.

2. Jeśli to prawda to jestem przeciwny by ktoś z mniejszą ilością punktów wygryzł kogoś z większą ilością punktów, bez względu na przynależnośc do jakiejkolwiek grupy. Ale jestem za tym by każdy miał szanse w równym stopniu na edukacje, a nie żeby ktoś ze względu na
@Epoche:

co z tego co napisalem jest "urojeniem" i "mitomanstwem" ? Tylko konkretnie, a nie jak do tej pory skreślasz całość "bo tak" ?


Jeśli to prawda to jestem przeciwny by ktoś z mniejszą ilością punktów wygryzł kogoś z większą ilością punktów

b
Czyli jednak popierasz to co glosi prawicowy ciemnogrod


Jeśli to prawda to jestem przeciwny by ktoś z mniejszą ilością punktów wygryzł kogoś z większą ilością punktów


Ale gdy