Wpis z mikrobloga

Mirki! Właśnie byłem świadkiem idiotycznego zachowania polskiej młodzieży, w której rękach jest przyszłość tego kraju. Stało sobie takich 4 i jeden z nich podszedł z piwem do starszego pana z kulami, który siedział sobie spokojnie na ławce. Młodzieniec ten wylał na niego całe piwo. Pan sie mu wygrażał wymachiwał palcem, a oni naśladujący go śmiali sie z całego incydentu, postali chwile i poszli.
Jak mi wstyd za takich typów to ja nawet nie... Nie rozumiem co tacy #podludzie mogą mieć w głowach. Nic dziwnego, że Polaków uznają za bydło, jak takie zachowania pewnie są na porządku dziennym.

#patologiazewsi #mojkrajtakipiekny
  • 15
Jeśli sie sugerujesz tym z jakiego urządzenia dana osoba korzysta to naprawde z całego serca gratuluje. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Sugerujesz że drecholstwo w jakikolwiek pozytywny sposób wpływa na przyszłość Polski?


Niekoniecznie w pozytywny, ale tak. Wpływa.

Ps Nie odpowiedziałeś na pytanie.
Jeśli sie sugerujesz tym z jakiego urządzenia dana osoba korzysta to naprawde z całego serca gratuluje. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Kapec_42: spokojnie kolego, droczę się.
odpowiedź na pytanie jest niejednoznaczna, jeśli rzeczywiście były to jakieś sebixy wyglądające jak patusy, a Ty stałeś tam sam i poza dziadkiem nie mogłeś liczyć na niczyją pomoc to możliwe że i lepiej się nie rzucać, może mieli kosę. Policja też pewnie