Wpis z mikrobloga

Części są do zakupienia w Polsce :) w większości przypadków cena jak w przypadku popularniejszych aut :)
A co do utrzymania to spalanie w okolicach 9l w trasie 12-14l w mieście :)
Ubezpieczenie zależy od zniżek :P
Promen skrętu nie jest zły :)
Problem z parkowaniem występuje tylko przy parkowaniu równoległym ;) 5.3m długości.
A po wszystkich drogach da się normalnie jeździć ^^
@kozaqwawa: spokojnie, nikt nic Ci nie zarzuca :)
@DGalant: 5.3m czyli definitywny problem z parkowaniem na parkingach centrów handlowych. Nie uwierzę że ani razu tam właściciel nie pojedzie. Dodatkowo jeszcze większy problem z poruszaniem się po parkingach nowych zamkniętych osiedli. Sam mam ochotę na jakiś większy samochód (4.5m obecnie) i mam nie raz problem się wymieścić.
@ksiak: jak żaba nie potrafi pływać to mówi ze woda za rzadka, sam jeżdzę fordem fiesta i przesiadając sie do tego new yorkera nie miałem żadnych problemów z parkowaniem na rynku (równolegle) czy w pasażu grunwaldzkim (prostopadle)
@patryqo: nie do końca się zgodzę, miejsca przy galeriach hadlowych są zwyczajnie za male na takie auta, parkowanie nową D klasą to juz troche problem. Kiedy jezdzilem mazda 323 (bg 3d) to wysiadanie pod centrami było katorgą przez długość drzwi a samochód to tylko stary kompakt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kozaqwawa: jeździłem nawet camperem fiatem bavaria po solnym we wro w piątek i jakos sie da. 3 drzewie hachbacki maja długie drzwi wiem bo jeździłem kilkunastoma, z NY nie mailem żadnych problemów - większy luk bierzesz i wjezdzasz normalnie. Bez przesady to nie pociąg
@DGalant:
Ale spalanie to chyba zaniżyłeś. Tyle pali golf IV z 2.8 v6 pod maską a jest dużo mniejszy i lżejszy i zaprojektowany na kontynencie, gdzie paliwo jest drogie.
Spalanie jest prawdziwe :) 2.8 v6 w golfie podchodzi pod silnik wyczynowy.
Jest to wersja sportowa gdzie spalanie jest na drugim miejscu ;)