Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób korzystających z Galaxy S6. Ile trzyma Wam bateria? Mam naładowany na 100%, i telefon pokazuje, że będzie jeszcze działał ok. 10 godzin bez ładowania. Mam włączone tylko wifi, i nic więcej, ponieważ dopiero jutro dostanę kartę nano-sim. Jeżeli to prawda, że telefon wytrzymuje 10 godzin, to posiadanie go mija się z celem, i chyba zdecyduję się na jego sprzedanie. Proszę o podzielenie się Waszym doświadczeniem z tym modelem.
#android #samsung #galaxys6 #s6
  • 19
@jaro07: pytam bo pierwsze lolipopy miały jakieś odpały i bateria schodziła jak głupia, dali aktualizację i niby problemu nie ma, ja mam s5 po tych aktualizacjach i wszystko gra.
@enforcer: Aktualizację zrobiłem zaraz po podłączeniu do internetu, więc nowszej raczej niema. Biorąc pod uwagę, że telefon nie posiada wymiennej baterii trochę mnie ten fakt odstrasza. Może spróbuję Note4, chociaż tam rozmiar telefon przeraża.
@TrzodaChlewna: W godzinę zeszło mi 10 procent, to więc uwieżyłem, że prognoza jest prawdziwa. Kupując telefon za 1850 zł człowiek chce mieć pewność, że jak wyjdę rano z domu, to wieczorem nie będę się martwił o jego baterię. Dzisiaj facet daje mi za niego 2000 zł, chyba sprzedam i poczytam sobie trochę o innych telefonach. Nie napinaj się tak( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ważne, temat na topie cały czas. Mam go do kupienia używkę w dobrym stanie za 700 zł, ale zastanawiam się na xiaomi redmi note 4 właśnie ze względu na baterię.