Wpis z mikrobloga

Jezioro Kierskie to akwen w granicach administracyjnych Poznania idealnie stworzony do uprawiania sportów wodnych.


Litości początków to tam można się uczyć ale nie pływać już w ślizgu, zbyt dużo drzew i jezioro zbyt nisko położone w stosunku do otaczającego terenu. Powoduje to bardzo nierówny wiatr, nie nadający się do ślizgowego pływania.
@brydrzysta: @KollA: Widziałem ich ofertę jednak 40 zł/h nie uważam za zbyt tanie, chciałem się nauczyć pływać więc chciałbym sprzęt na jakieś 3-4h, np. żaglówka kosztuje 100 zł/dobę, używany windsurfing można za 500 zł kupić - więc w windsurfingu ogólnie słabo jest
@wilkor: Niby 45 zestaw, ale ja bym pianki używanej przez wszystkich nie zakładał. Żeby było jasne ja do pianki sikam, swojej oczywiście. Piankę i później trapez powinno się mieć swoje. Dobra pianka to 800zł, cały zestaw windsurfingowy używany dobrej jakości to minimum 2500zł, a nie 500zł bo to będzie stary szmelc.
@KollA: Udało Ci się mnie nie zachęcić do brania pianki - wolę bez ;) wiem że dobre rzeczy kosztują ale tyle nie dam rady uzbierać więc na początek może być szmelc ;)
Co bez pianki, musisz mieć przynajmniej letnią piankę. Żeby u nas pływać bez pianki w jakimś materiale (rajstopkach itd.), to musisz mieć słońce i powyżej 28 C.

Jak coś trzeba doradzić w zakresie tego szmelcu to prześlij foty.