Wpis z mikrobloga

Opowiem Wam krótka historię Mirki. Mam nadzieje, że zapamiętacie wnioski z niej wyciągnięte ;)

(będzie bez screenów- nie jestem typem, który udostępnia swoje prywatnie rozmowy)

Mam kumpelę (na potrzebę tego portalu niech będzie #friendzone), która ma chłopaka. Ona 19 lat ( w tym roku matura po technikum), jej wafel 22 (student w mieście oddalonym od miejsca zamieszkania kumpeli o 200 km; pracownik korpo, bo ogarnia 3 języki). Ogólnie szczęśliwa para przez 1,5 roku. Wszystko ok wszystko ok, aż do przedostatniej niedzieli, gdy to dziewczyna dobierając się do chłopaka spotkała się z niechęcią z jego strony- bo sesja, bo czasu nie ma. Kumpela w tym momencie zaczęła coś podejrzewać. Ogólnie od tamtej pory w ich związku zapanował chłód i ogólne zaniechanie rozmów, aż do wczoraj gdy nastąpił przełom w ich relacjach... Koleś przyznał się przez #facebook, że ją zdradził, że nie może się uczyć bo sumienie itd.- klasyczne ##!$%@? w takich wypadkach. Dziewczyna załamana, ale mówi, że chce być jego przyjaciółką, że tak nie może być i w ogóle #logikarozowychpaskow Ja temat olałem, bo przemówić do rozsądku cinżko. Dzisiaj dostaje jednak od niej wiadomość: "Wafel do mnie dzwoni i pisze, że kocha- ze miłość 4ever #iczoteras ?!... ... ...

Wniosek z tej historii może niektórym znany...: #!$%@? TO WYNIK NASZEJ OSOBOWOŚCI, A NIE PŁCI JAKĄ MAMY!

#mizoginia #mizoandria #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #capslockcrew #logikaniebieskichpaskow
  • 7
@Kolelo: Wydaję mi się, że fundament na którym ich związek w jakiś sposób zaistniał, z czasem zaczął tracić warstwy aż poznał kogoś nowego, kogoś kogo nie znał, a chciał poznać i poznał. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ona zapewne pomyślała: - Nieważne. Kocham go, ale mu nie wybaczę. Chcę być blisko, jako przyjaciółka, lecz nic więcej.
Pierdu-pierdu. A co do tych kwiatków. Jestem fanem przekonania, że niektórzy z