Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam czy nie zrobić jakiejś małej aferki sklepowi merlin.pl , który robi klientów w ewidentnego konia.

Skubańcy wystawili na stronie preorder płyty z informacją, że termin dostarczenia to 22.03 (tego dnia wychodzi ta płyta, więc w sumie to byl logiczny maks skoro to preorder).

Po zakupie i wpłaceniu kasy dostałem na maila info, że przewidywany termin dostawy to 25.03 - tu pierwsze zdziwienie.

Napisałem do nich maila, wróciła do mnie odpowiedź od automatu, bez żadnych konkretów. Napisałem drugą, w nadziei, że teraz odpowiedzą - dostałem dokładnie ten sam tekst, więc utwierdziłem się, że to automat.

Pomyślałem, że to może jakiś błąd w systemie, a wykonawca wrzucał zdjęcie płyt w wielu kartonach na fb, więc pewnie Merlin już je ma i wysyła, ale gdzie tam, dzisiaj nie dostałem żadnej informacji aby przesyłka została wydana z magazynu Merlina. A skoro nie dostałem takiej informacji to znaczy, ze paczki nie zostały przekazane do firmy kurierskiej i mogę zapomnieć o preorderze. Mogłem równie dobrze iść jutro do Empiku i kupić tą płytę, a liczyłem na jakiś frajerski sklep.

#oszukujo #sklepyinternetowe #oszukuja #merlin #zakupyonline #preorder
  • 8