Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich i proszę o pomoc!

To jest mój pierwszy post na tej stronie i podobnie jak niektórzy z Was zrobiłem to gdyż zostałem okradziony z cennej dla mnie pamiątki.

Wczoraj o godzinie 23.30 w sklepie na ulicy Siodlarskiej 6 w Warszawie (os. Górce) przyszły do mnie do sklepu 4 osoby (poniżej zamieszczam zdjęcia o ile wszystkie mi się uda zamieścić).

Od wejścia jeden gość zwrócił na siebie moją uwagę gdyż miał na sobie czarną koszulkę z motywem głowy wilka "żołnierze wyklęci" , jak się później okazało to właśnie on ukradł pamiątkowy drewniany młynek do kawy który miałem postawiony w sklepie jako eksponat-ozdobę. Niestety ludzie są pazerni na wszystko, zwłaszcza pod wpływem %.

Proszę o pomoc w wykopie i udostępnianie postu.
Jeżeli ktoś rozpoznaje osoby ze zdjęcia a zwłaszcza tego "Patriotę-kleptomana"
to proszę o pomoc w jego namierzeniu, obiecuję nagrodę.

Może i bym odpuści sprawę ale raz, że to była pamiątka a dwa, że miał na sobie tą koszulkę i za to chętnie bym się z nim skonfrontował.

Zdjęcia może nie są najlepszej jakości ale na pewno da rade go zidentyfikować, uchwycony jest też moment w którym wynosi młynek, niestety chyba można zamieścić tylko jedno zdjęcie tutaj.

Pozdrawiam wszystkich z nadzieją, że mi pomożecie :)
Pobierz pablowojtalo - Witam wszystkich i proszę o pomoc!

To jest mój pierwszy post na tej...
źródło: comment_yOt31KJxu7MARwCGUaR7eYgsjiItALCc.jpg
  • 14
@pablowojtalo: Gościu, zgłosiłeś to gdzieś czy nie? No #!$%@? wrzucać jakieś zdjęcia anona z kamery i oskarżać go o kradzież to tak nie bardzo ładnie. Czemu mam wierzyć Tobie? może facet zaszedł ci za skórę, przeleciał twoją matkę,żonę i kochankę i teraz się mścisz.