Wpis z mikrobloga

Mireczki drogie, jest sprawa. Czy ktoś jeszcze jest zainteresowany zakupem tego oto pojazdu przyszłości? Nie jest to co prawda Hoverboard, ale miałem ostatnio przyjemność testowania tego wynalazku i brałbym z miejsca, gdyby nie ogromna marża polskich sprzedawców, u których Mono Rover R2 kosztuje od 1000 do 2000 zł. Natomiast majfrend na alibabie oferuje mi cenę 100$ za sztukę przy zamówienie 10 sztuk (na razie jestem chętny ja i znajomy), także oferta ciekawa, a do tego wysyłka z UK, a nie z jakiegoś Nepalu. Jak ktoś obrotny, to może i nawet zacząć na allegro sprzedawać z dużym zyskiem.

Specyfikacja MonoRover R2:
Zasięg; 20-30km
Prędkośc: 15-20km/h
Czas ładowania: 90-120min
Udźwig: 120kg

Tak więc podsumowując - wynalazek przyszłości za jedyne ~380zł + szip, zamiast 1-2k zł. Jacyś chętni?

#aliexpress #alibaba #monorover
iDaft - Mireczki drogie, jest sprawa. Czy ktoś jeszcze jest zainteresowany zakupem te...
  • 105
@husky83 @kondominium-rosyjsko-niemieckie @Lukas77986 @AgonyEcstasy @kaczmar119 @Sledzik @lichwiarz @znikajacypunkt @milolosiu:

Powiem tak: dostałem już parę bardzo fajnych ofert, poprosiłem o fotki i odrzuciłem podejrzane oferty. Tak więc mamy trzy opcje:
- UK Londyn, gość Andree po 40stce - 1600$ za 14 sztuk, free ship monitorowana, GW 12 miesięcy, 50% teraz, 50% po, Western Union, 100% refund 3 mies.
- USA, gość Calos po 30 stce - 1200$ za 15 sztuk, free ship