Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirkowie z #wroclaw ! Zwracam się do Was z prośbą i pytaniem jednocześnie. Otóż we wtorek zamierzam zawitać do Waszego miasta wraz z Przyjacielem w celach medycznych, jednak ze względu na to, że rzadko bywamy w zachodniej Polsce, to chcielibyśmy także zobaczyć coś ciekawego, zjeść i ogólnie dobrze się bawić w tym dniu. Tak więc: co polecacie? Co jest dla Wrocławia tym, czym jest papież dla Rzymu? ( )
Oczywiście poruszać się będziemy samochodem, jeśli to ma jakieś znaczenie.
Za wszystkie odpowiedzi dziękuję.
  • 9
@Bestiariusz: jak sie poruszacie samochodem to dosc zawezacie wasze pole manewru.Ja wiem ze na trzezwo mozna sie bawic ale jest to cholernie trudne i wymaga samozaparcia ktorego miasto wroclaw ze swoim wianuszkiem atrakcji wcale nie wzmaga.Moze byc trudno ale moze nie jest jeszcze wszystko stracone...co ciebie i twojego chlopaka po tych "medycznych celach" jak juz skonczycie zwykle interesuje, teatr , przygoda w nieznane, dreszczyk emocji czy moze kulinaria badz sport ?
@koc_grzewczy: Ten chłopak jest różowym (ZAJĘTYM) akurat. Ja osobiście jestem niepijący od zawsze, więc dla mnie to nie stanowi problemu, a i tak musimy wrócić tego samego dnia do domu. Sport... braliśmy udział wspólnie w półmaratonie, ale jesteśmy kontuzjowani, więc to odpada... Kulinaria... Niestety jestem obecnie na diecie 1000kcal (,), ale na tę okoliczność mógłbym dać sobie dyspensę. Teatr... byłem 2 razy w życiu, w tej chwili
@Bestiariusz: Dobry trop....tez bym wybrał "przygode w nieznane"

Walorami tej atrakcji jest niewatpliwie wystepujaca "przygoda" oraz charakteryzujaca jej przebieg wysoka randomowosc przyczynowo skutkowa kryjaca sie pod enigmatycznym zwrotem "w nieznane"

Aby cieszyc sie z questu trzeba dac cos od siebie gdyz wszelkie spojlowanie pytaniami na forum tylko psuje finalne uniesienie towarzyszace ukonczeniu rozgrywki.

Postawic tu musicie na takie uspione dotychczas cechy waszych charakterów jak : improwizacja,kreatywnosc,spryt i wszystkiego co normalnie gleboko
@Bestiariusz: nic specjalnego tam nie ma. Nie wiem nawet czy w taki zwykły dzień można wejść na trybuny. Chociaż teraz na stadionie jest Dream Jump i można pooglądać ludzi skaczących z dachu albo nawet skoczyć samemu!
Jeśli chodzi o wydarzenia to przez weekend jest weekendowe zwiedzanie "Śladami piłkarzy" ale to trwa tylko dziś i jutro. W czwartek jest mecz Śląska w pucharach z Celje a w sobotę superfinał Polskiej Ligi Footballu