Wpis z mikrobloga

@Gotomb: Niestety, BF to przede wszystkim duże mapy. Też myślałem tak jak Ty i zdecydowałem się na najnowszą część Call of Duty. Zabawa jest przednia tylko nikogo nie ma chętnego na rankingi. Niemniej jednak gra jest warta uwagi.

Jeżeli w BF przeszkadzają Ci duże mapy to mógłbyś spróbować pograć w dodatek "walka w zwarciu". Mapy wielkością przypominają te z CoD. Ewentualnie wybrać tryb "zespołowy/drużynowy deathmatch". Wtedy z dużego obszaru mapy jest
@sevqk: Tryb rankingowy jest fajny, jednak pamiętaj, że ta gra ma niecałe 3 lata :D Na konsolach wciąż można bez problemu znaleźć gry w tym trybie.
@Gotomb: Z obecnych: tylko BO2. Ja jednak radziłbym tobie poczekać parę miesięcy na BO3, ta część będzie świetna.
@ArteQx: Pisząc o trybie rankingowym miałem na myśli Advanced Warfare. Gra jest nowa, kupiłem kilka dni po premierze i nikogo nie szło znaleźć w trybie rankingowym. Każdy napierdziela deathmatche itp.
@sevqk: To nawet dobrze, ten tryb to kompletna porażka. Nie ma żadnych kar za wychodzenie + matchmaking jest zepsuty (ludzie którzy są w niskiej lidze grają cały czas z tymi z najwyższej).
W BO3 rankedy wreszcie będą miały sens.