Wpis z mikrobloga

Mirki z #zeglarstwo #trojmiasto #zatokagdanska #zatokapucka Może ktoś poleci klub żeglarski najchętniej w Gdyni z rozsądnymi cenami czarterów i powiedzmy - różnorodną ofertą? Ostatnio z @reddin trochę zaczynamy żeglować po zatoce na kl. Puck, ale apetyt rośnie, a w #rewa poza kl. Puck wyboru nie ma. W samym Pucku z kolei jest HOM Puck i tam mają w ofercie parę kabinówek itp. a Gdynia? Parę stron wyszperałem, ale ceny dużo wyższe niż np. w Pucku. A może są jakieś niszowe kluby, które trudniej znaleźć w necie? Dlatego właśnie ten wpis do bardziej wtajemniczonych.

Druga sprawa to rejsy stażowe. Może też ktoś organizuje, albo może coś polecić?
  • 6
@norivtoset: @ozon86: @martinez98: Rok temu wynajmowałem łódź klasy PUCK z HOW Puck za chyba 20zł za h. Muszę przyznać, że jest świetna. Przy dużym zafalowaniu, chyba nawet koło pod 4 bardzo dzielna i stateczna. Chodź przypomina wyglądem Omege, osobiście uważam że na PUCK`u moja załoga czuła się bezpieczna. Mają łódki z bdb stanie. Mogę polecić.
@Moron: + brak kabestanów, wybieranie szotów to nieustanna walka. Ja sadzam załogę tyłem do dziobu i wybierają nogami. Jedyna skuteczna metoda na regatach. Uwielbiam na nich pływać.