Wpis z mikrobloga

Pytanko do kuców i prawaków. Dlaczego nie chcecie nazywać Grodzkiej kobietą, skoro zmieniła sobie płeć, z kolei Korwina który wielokrotnie wygłaszał tezy i wykonywał gesty przeciwko swojemu kościołowi chcecie nazywać katolikiem a Zawiszę i Winnickiego którzy mają poglądy narodowo-socjalistyczne chcecie nazywać prawicowcami?


#kuce #prawica #prawackalogika #pytanie #grodzkie #4konserwy #neuropa #korwin #ruchnarodowy #polityka
  • 25
@ravebean: Przykro mi że muszę cię o tym poinformować ale "świnia domowa" to nie jest trzecia płeć człowieka tylko inny gatunek ssaka i masz racje że nie da się zrobić z człowieka innego gatunku, ale inną płeć się widocznie da skoro są takie operacje.
@ish_waw: Nie wiem czy Korwin jest praktykujący, ale patrząc na to co mówi i robi to nie ma nic wspólnego z katolicyzmem. Tylko dlaczego Grodzka nie
@ravebean: A gdzie ja napisałem że ona jest kobietą od urodzenia (czyli "prawdziwą")? Jest kobietą od zakończenia operacji. Nie będzie nigdy na równi z innymi kobietami pod wieloma względami, tak jak paraolimpijczycy z olimpijczykami, ale skoro tych drugich można nazywać sportowcami to nie wiem dlaczego Grodzkiej nie można nazywać kobietą.