Wpis z mikrobloga

#weeklytopedm Wydanie 34: 6.07 - 26.07.2015
Wszystkich, którzy nie wiedzą o co chodzi odsyłam do tagu #weeklytopedm
Trwa #tomorrowland i #sunrisefestival , także korzystając z okazji wrzucam zaległą listę. Piętnaście prawdziwych hitów.

15. Tom Swoon & Swanky Tunes - Last Goodbye (Original Mix) || #bigroomprogressivehouse #polskieedm
Dorian z ruskimi tym razem w trochę innym stylu, kojarzącym mi się z Kat Krazy . Bardzo miły wokal.

14. Thomas Gold feat. Bright Lights - Belive (Original Mix) || #bigroomprogressivehouse
Kolejny utwór, którego mocną stroną jest wokal. Solidna produkcja od staruszka Golda.

13. CamelPhat - Constellations || #deephouse
Co prawda utwór nie powinien się znaleźć na liście, bo jeszcze nie został wydany, ale przecieki rządzą się swoimi prawami :v. Twórcy genialnego Paradigm i świetnego The Act po raz kolejny udowadniają, że są niebanalnymi producentami.

12. KSHMR x VASKI - Lazer Love ft. Francisca Hall || #dubstep
Darmowy download. KSHMR pokazuje jak wszechstronnym jest producentem. Świetna melodia.

11. Laidback Luke & Chocolate Puma - Snap That Neck (Original Mix) || #house #fidgethouse
Kolejny wyciek :v. Pierwszy z przedstawicieli fidgethouse na dzisiejszej liście. LL + czekoladowe pumy to doskonała jakość.

10. Martin Garrix vs Matisse & Sadko - Break Through The Silence (Original Mix) || #bigroomprogressivehouse
Najnowszy utwór od młodego Holendra i M&S. Porządna melodia, wokal średni, ale nie przeszkadza. Mimo wszystko utwór udany.

9. Martin Garrix vs Matisse & Sadko - Dragon (Original Mix) || #bigroomprogressivehouse
Wg mnie lepszy utwór od tych panów niż ten z miejsca 10. Bardzo wpadająca w ucho melodia. Do paczki jako bonus dodałem edit mojego znajomego z wokalem z Tales of the tomorrow , którego zagrała m.in. Juicy M w Juicyland 110

8. Tommy Trash feat. JHart - Wake The Giant (Original Mix) || #bigroomprogressivehouse
Thrash na wysokim poziomie. Od razu przypominają się utwory w stylu Sunrise (Won't Get Lose)

7. Dyro & Conro feat. Envy Monroe - Bittersweet (Original Mix) || #bigroomprogressivehouse
Dyro powraca do Revealed z bigroomowym Bittersweet. Słodki wokal, jak w tytule, miła melodia, przyjemny utwór.

6. Kaskade feat. Ilsey - Disarm You || #bigroomprogressivehouse
Klasa sama w sobie. Te głębokie dźwięki podczas dropu są hipnotyzujące...

5. Calvin Harris & Disciples - How Deep is Your Love (Extended Mix) || #house
Najnowszy hit od CH. Cudny wokal, świetna partie wokalne na dropie, najlepszy utwór tego pana od baaaardzo długiego czasu.

4. Mr Belt & Wezol, Freejak - Somebody To Love (Original Mix) || #house
Nic dodać, nic ująć. Ten wokal jest nieziemski.

3. Florian Picasso - Origami (Original Mix) || #bigroomprogressivehouse
Utwór, który wyróżnia się na tle innych, progresywnych bigroomów. Dodaje wiele świeżości do tego gatunku. Szkoda tylko, że bez wokalu.

2. Tchami - Missing You (feat. AC Slater & Kaleem Taylor) || #house #fidgethouse
Kocham Cię Tchami, pij ze mno kompot. Czekałem od #umf w Miami. W klubach robi totalny #!$%@?.

1. HI-LO - Renegade Mastah (Original Mix) || #house #fidgethouse #futurehouse
Produkcja Olivera Heldensa wydana pod aliasem HI-LO. Utwór z pogranicza fidget i future house. Kolejny parkietowy wymiatacz od tego pana.

Zapraszam do komentowania, słuchania i dzielenia się świetną muzyką
Link do paczki

#edm #muzyka #muzykaelektroniczna
  • 6