Wpis z mikrobloga

414 990 - 100 - 10 = 414 880

Stówka po lesie dobita - jeden z wakacyjnych celów zaliczony.
Jest to moja pierwsza stówka w tym roku wcześniej były trasy po około 40km wiec dziś mi to dało trochę w dupę i po 60 km był pierwszy kryzys.
Jest to wgl moja pierwsza samotna stówka.
Nuda jak cholera.
Planowałem żeby jechać w trasę z kumplem ale @bartels4 jest leniwym #!$%@? i nie chciał wyjść z domu. xD

Z technicznych spraw:
dystans 100.30km - trasa był praktycznie idealnie wyliczona... no musiałem zrobić małe kółko po wsi bo brakowało mi 600m :D
czas 4:53:18 - jakoś wybitnie sie nie spieszyłem po asfalcie ładnie utrzymywałem 35kmph w lesie gorzej a 80% trasy to był las.
nawodnienie - 1,3l z czego 300ml tarczyn jabłkowy, 300ml tymbark pomarańczowy i 700ml jakiś randomowy najtańszy izotonik.
dzień po burzy - ścieżki zawalone patykami gałęziami a nawet całymi drzewami w sumie 6 razy musiałem przedzierać się przez powalone drzewo

Wybrałem sobie najgorszy z możliwych dni tygodnia na jazdę ale po 24 godzinach bez prądu stwierdziłem że nie wysiedzę w domu ani minuty dłużej.

Niedziela - Janusze i Grażyny wychodzą z domu na rower, wszędzie rodziny z dziećmi które ledwo co sie na rowerze utrzymują,
średnia prędkość ludzi na rowerze to 10kmph, #!$%@? ile ja się nakląłem...

+ 10km ze znajomymi nad jeziorko

#rowerowyrownik

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania
!Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
!Pobierany jest zawsze ostatni wynik
!Zamiast dystansów można w pole 'Dystans' wkleić link do treningu Endomondo - zostaną dodane dodatkowe statystyki
Pobierz
źródło: comment_rw6AkNJDm0fjAkKHN7RwD695bMwcBH2w.jpg
  • 3
Niedziela - Janusze i Grażyny wychodzą z domu na rower, wszędzie rodziny z dziećmi które ledwo co sie na rowerze utrzymują,

średnia prędkość ludzi na rowerze to 10kmph, #!$%@? ile ja się nakląłem...


@NoXar: gratulacje :) chociaż nie ma czego się tak denerwować, bo droga jest dla wszystkich na słabych i lepszych