Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: jestem w stanie uwierzyc w to, murikance to potrifa miec #!$%@? o swoim pochodzieniu i ci wymieniaja ze ja w 1/32 polakami, zydami, murzynami i #!$%@? wie czym tam jeszcze. rozumiem ze to by bylo jakies #!$%@? hobby,a le oni o tym potrafia mowic jako cos za co trzeba im gratulowac. wygrywami to sa chyba ci co maja nativa albo muzina gdzies tam w rodzince.

a myslaem ze potomkowie ludzi
@Mega_Smieszek: to chyba tylko z jankesami jest taki problem. Zawsze coś #!$%@?ą w stylu "hehe moja babka od strony matki miała wujka, którego pies był ze Szkocji dlatego w sumie jestem Szkotem". Nie #!$%@?, urodziłeś się w Stanach, wychowałeś się w tamtejszej kulturze, haggis to ty nawet na oczy nie widziałeś, po gaelicku nawet zdania nie wydukasz, więc zamknij łeb, bo jesteś Amerykaninem.
@Mega_Smieszek: Te grupy Polish heritage to ogólnie kopalnia beki, polecam jako tzw 'guilty pleasure' :)

Czasami kłócą się jak coś się wymawia, albo o znaczenie jakiegoś słowa. I jak jakiś rodowity Polak ich poprawia albo coś podpowiada to jeszcze go te Caroline Kovolsky i inne Kowalcyzk zjeżdżają z góry na dół : 'co ty wiesz, nic nie wiesz. Mojapraprababcia mówiła pradziadkowi że mówi się inaczej' :D