Wpis z mikrobloga

#poylent #soylent #poylentdrink
Szukam informacji w sieci na temat soylentu. Czy @lukaszewski nadal próbuje założyć firmę sprzedającą własną odmianę tego jedzenia/napoju? Chętnie kupiłbym gotowca, zwłaszcza że z opisu wydaje się być (poylentdrink) lepszayod oryginału ;). Strona podana we wpisie sprzed miesiąca niestety jest już nieaktywna.

A póki co jakie są opinie nt. POylentu? Widzę listę składników ale nie wiem co potem? Jest gdzieś jakaś instrukcja?
  • 14
@eru: przeczytałem połowę wykopu i znalazłem niepochlebne opinie na jego temat, podobno witaminy "się ulatniają" podczas produkcji oraz składniki są źle wymieszane. Inna sprawa że wolałbym coś neutralnego smakowo :)
@Linuksiarz:

Tak, nadal próbuję, ale niestety na dziś nie mam dobrych informacji. Według moich wyliczeń, 90 dni urzędowych, w jakich mieliśmy otrzymać decyzje miną w pierwszym lub na początku drugiego tygodnia sierpnia. Na ten moment jesteśmy na 95 % pewni, że otrzymamy decyzję odmowną rejestracji produktu (prawdopodobnie z rekomendacją do rejestracji jako suplement diety, co kompletnie mija się z ideą produktów "soylent like") i będziemy musieli kombinować co dalej... "Mój kraj