Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 5
@Cin-Cin: ja oglądam co jesień. Za każdym razem na samym końcu jest mi przykro w Mithlondzie, po 11h wspólnej przygody powiedzieć sobie do następnego razu, do widzenia przyjaciele
  • Odpowiedz
@Silklash: nie zrozum mnie źle, uwielbiam te filmy, ale tak daleko jak "najwspanialszy" to bym nie szedł. Na pewno jednak jedna z najlepszych ekranizacji ever, przełomowa pod kątem technicznym na dziesiątki sposobów, rewelacyjna castingowo czy muzycznie, ba, okazało się, że można w kinie emitować 3 godzinne (bądź więcej!) produkcje i ludzie nie szczają pod siebie i oglądają do końca! gdzie wcześniej w miarę standardem było 80-100 minut, rzadko wiecej (chociaż fakt
  • Odpowiedz
@hopeless21 bluźnisz

@Silklash dopiero co oglądałam cała trylogie. Jestem tym typem, który co chwile mówi „a wiesz, ze…”, zwłaszcza w momencie, kiedy Aragorn kopie hełm, ale ogólnie cały czas. Nie polecam oglądać tego ze sobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Silklash: nie powstanie, bo budżety filmów za bardzo #!$%@?ą aktorzy. To jest kosmos ile dostają. Z drugiej strony cała reszta no name za mało i za duże ciśnienie na tempo. A protest scenarzystów zakończył się ich zaoraniem. Budżetu Wiedźmina i Pierścieni władzy nie widać na ekranie.
  • Odpowiedz