Wpis z mikrobloga

Mircy urzędniczka mi nie zechciała przyjąć wniosku o zmianę dowodu (chciałem mieć aktualny wygląd i spójne dokumenty przed wyjazdem za granicę wraz z nowym paszportem i międzynarodowym prawem jazdy) bo wg niej za mało się zmieniłem w ciągu ostatnich 7 lat. Choć wyłysiałem i #!$%@?łem się na zero oraz noszę zazwyczaj sporą brodę i przytyłem z 15kg. Kto z #lublin pożyczy mi psa, żeby mi zjadł dowód? -_- A tak serio, jeśli napiszę, że zniszczyłem i nie okażę jego szczątek, to coś mi grozi? Ktoś się tym zainteresuje?

#dowodosobisty #urzedasstory
  • 30
@tomano: @goblin21: @wysuszony: Ja wymieniłem bo miałem rzeczywiście złamany.
A głupia suka nie mogą Ci odmówić wymiany dowodu wątpię aby były jakieś przepisy to regulujące. Trzeba było się przejść do kierownika.

A dowód nadłam obojętnie gdzie i po sprawie.
@ElCidX: Właśnie są. Pokazała mi nawet odpowiednie paragrafy że zmiana wyglądu musi uniemożliwiać identyfikację. A wg nie nie uniemożliwia. I powiedziała, że potem przyjdzie kontrola i ją zwolnią. Ci co takiej zrobisz?
@tomano: Miałem ten sam problem ale nawet by mi do głowy nie przyszło pytać o to na portalu ze śmiesznymi stulejami. A Ty masz 25 lat...
Na tym samym na którym wyśmiewa się nastoletnie karyny pytające o zdjęcie uroku z dziecka
#!$%@?, to nie ma sensu, jedyne co może uratować ten świat to jakieś tsunami albo bomba atomowa i zaczęcie cyklu od nowa...
@addicted44: Nie do końca taka biurwa, bo sama powiedziała, że "gdyby Pan zgubił albo zniszczył... ale ja nie mam prawa nakłaniać do składania fałszywych zeznań". Z tym, że szukam kogoś kto zna taki przypadek z życia i powie mi czy to jest bezpieczny sposób załatwienia sprawy.
@tomano: wrzuć tak głęboko do jakiejś szuflady, że nie będziesz mógł znaleźć i z czystym sumieniem pójdziesz wyrobić nowy. Nie, na żadną policję nie musisz zgłaszać.