Wpis z mikrobloga

Mirki, co ja usłyszałem to moje i teraz Wasze.

Koleżanka mojej mamy opowiedziała jej o totalnym #!$%@? swojego syna, a mianowicie jej synek poznał laskę, ostro się zakochał, spotykali się itd.

Pewnego razu zaczął zawalać robotę i co się okazało jeździł z nią po sklepach i wybierali kafelki do jej łazienki za które on płacił, następnie jeździł do niej kafelkować jej tą łazienkę, po czym ta oznajmiła mu, ze za tydzień wychodzi za mąż.

Podejrzewam, że nawet seksów nie było i drogie Mirki, to nie jest żaden bajt, mi też trudno w to uwierzyć, ale najwidoczniej takie rzeczy po prostu się dzieją, tak więc uczcijmy to minutą ciszy.

#przegryw | #friendzone | #stulejacontent | #stuleja | ##!$%@? | #truestory | #sadstory
  • 38
@vics: ja mam takiego znajomego co przez dłuższy czas kręcił z jedną panną, chodzili na zakupy, wybierała zasłony, nosił tobołki itp. Seksów nigdy, tylko było buzi w policzek. Nigdy go nie zaprosiła do domu, tylko ją pod klatkę odprowadzał. Pewnego razu chciał zrobić niespodziankę i poszedł do niej z kwiatami, pokonał sprytem drzwi do klatki, wlazł na górę i jak zadzwonił to się okazało, że panna mieszka z mężem i dziećmi.
@vics: no różowe potrafią odwalić. Mam dobrego znajomego, który był ze swoją dziewczyną jakieś 3 lata, od roku mieszkali razem. Jakoś tak wyszło, że ojciec dziewczyny postanowił odstąpić jej do zamieszkania kawalerkę, którą wcześniej komuś wynajmował. Wszystko pięknie i cudownie. Znajomy bierze jedyne w roku wolne wakacyjne i zabiera się do remontowania. Pomaga mu męska część jego rodziny i dziadek dziewczyny. Razem z różowym zamawiają meble i wybierają płytki, znajomy wykłada
@minusuj: No niestety. Ja rozumiem, że można się odkochać, ale taka akcja, którą ona wykonała to jest mistrzostwo. W sumie ciekawi mnie też w tym wszystkim ten drugi facet. Co trzeba mieć w głowie żeby być z kimś kto zachował się w ten sposób? Dlaczego nie miałby zrobić tego samego i jemu?(minął niecały rok, a oni się zaręczyli)( ͡° ͜ʖ ͡°)