Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: mnie to najbardziej bawi, że w latach 2010-2017 stereotypowe sebiksy i sterydziarze darli japę, że noszenie takich spodni jest pedalskie i #!$%@? coś o „przywracaniu obowiązkowej służby wojskowej”, a teraz - jak już to kompletnie wyszło z mody - sami zaczęli nosić takie spodnie do swoich obcisłych koszulek EMPORIO ARMANI / KALWIN KLEJN XD

Czaicie? Taki sebiks tyle lat unosił się i #!$%@?ł - przez bycie insecure w związku swoją
TywinLannister - @MegaSmieszek: mnie to najbardziej bawi, że w latach 2010-2017 stere...

źródło: 70D4AAD6-4FA8-4EDC-B67C-CCE0DD4B7DFE

Pobierz
skad wzieliscie ten argument o byciu „insecure” z orientacja seksualna


@m0rr0s: No jak jakiś sebiks był gotowy z kimś się bić, bo jakiś random nosił obcisłe, „damskie” spodnie, a teraz po latach sam takie nosi, bo inne sebiksy zaczęły je ubierać, to takim poziomem wyparcia powinien zainteresować się sam Freud osobiście xD

wy sojaki
Tywin_Lannister - > skad wzieliscie ten argument o byciu „insecure” z orientacja seks...

źródło: E70D105B-4560-4988-AD2C-B7AEF0E77045

Pobierz
@Mega_Smieszek: ja noszę jedynie krótkie spodenki bo w każdym innym kroju wyglądam jak gówno. A w szortach w reszcie wyglądam ok. To jest dopiero ciekawe zjawisko ( oczywiście mowa o lecie bo w każdym innym czasie #!$%@? więc w każdym innym czasie wyglądam jak gowno)