Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tą prywatnością w #windows10 ? Jak ja chcę mieć na komputerze prywatność to odpalam linuxa z livecd na laptopie, tor, zmiana mac, publiczne wifi i jazda. Mnie bardziej interesuje czy mogę mieć nieprzyjemności, bo zainstaluję sobie sobie np jakąś piracką grę od ubishitu (nienawiść do uplay tak zostałem wychowany) lub powiedzmy pakiet office. Filmy, muzyka - można pominąć, można robić kopie na własny użytek.
  • 3
@foxbond: lol, przecież MS nie będzie na Ciebie donosił do Ubisoftu. Piracki Office u osób prywatnych to darmowa reklama dla MS. Twoje prywatne dane są przetwarzane w sposób w pełni zautomatyzowany i służą do produkcji lepszych reklam. Służby interesują się tylko terrorystami, każdy używający tora jest automatycznie podejrzany i ma przydzielanego osobistego agenta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@foxbond: @ruun: Tych co szerzą głupie plotki z szpiegowaniem i kapowaniem na bagiety za pirackie gry, pliki powinni wsadzić do pierdla w Sztumie.

Potem trzeba tłumaczyć, odkręcać bo takie debile głupoty wymyślają.

Niech pokaża mi jak mogę bezproblemowo w Androidzie zablokować uprawnienia dla aplikacji bez ROOTOWANIA Andka. Nie da się, nawet nie wejdziesz do durnej aplikacji bez uprzedniego nadania uprawnien.

A Windows pozwala Ci dostosować ustawienia prywatności już na samym