Wpis z mikrobloga

@przecietny_Polak: zła wartość początkowa, odejmowanie ok, ale nie od tej odjemnej, której się powinno użyć; przez to kontrola podrzuciła inną.
@Liriela: graty wielkie! Sam się boję na tyle wyjechać, więc podwójny szacun!
Edycja: klikam w link do endo i mam "nie znaleziono treningu" ;(
@Atexor: @Liriela: Dobra, już mam. Tatry, ale may nadal nie widzę trasy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nigdy tam nie byłem - tylko Beskidy, Bieszczady i Tarnowskie Góry z polskich gór.
Piękne tereny chyba ;)
@sssabae: troszkę podjazdów było... ;) ale w spdach o niebo łatwiej - do tej pory na platformach jeździłam i maratony MTB to dopiero zabawa była (aczkolwiek mam za sobą dopiero 3, więc też jakaś super doświadczona nie jestem :))
@Liriela: Gratulacje, zacnie!
@ar2oor: pedały to nie problem, gorzej z butami - skromna damska oferta w porównaniu do męskiej. Różowy wziął pierwsze z brzegu shimanosy, które się spodobały - wr35 bodajże - i jest przezadowolona.
@Liriela: Gdzie znajdę dokładną trasę? Sama jechałaś czy z jakąs grupką? Zainspirowałas mnie :)
Po drugie planowałem dosłownie za tydzień pojawić się rowerem w polskich Bieszczadach - nie wiesz jak tam z drogą dla rowerzystów? Moge liczyć na fajne widoki czy raczej całość przereklamowana? Coś poradzisz, szczególnie zarekomendujesz do odwiedzenia rowerem w tamtych rejonach?