Wpis z mikrobloga

Może mój mały #boldupy ale co moje to moje.
oddałem moje piękne #sony z1 Compact do serwisu #wsupport bo coś mu się tam #!$%@?ło i przestał działać. efekt wizyty jest #!$%@? - to mało powiedziane

- z serwisem 0 kontaktu (68 minut zmarnowane na wiszenie na lini), na wiadomości ni #!$%@? nie odpisują.
- telefon wrócił bez zabezpieczenia na głośnik i mikrofon.
Pobierz nemokrinis - Może mój mały #boldupy ale co moje to moje. 
oddałem moje piękne #sony ...
źródło: comment_BkqAJuK3ibQhPFlk6Z8GtNzXb2Y3Cefz.jpg
  • 8
@alczas1: no teraz jak czytam to lawinowo mają problemy z całą serią xperia i ludzie po miesiąc czekają bo barany nie maja części, jedyny plus jest taki że wymienili mi tył który miałem porysowany (bolec temu który wymyślił tył telefony ze szkła)
@nemokrinis: Ja oddałam, codziennien a fb pytałam o stan mojego telefonu, poinformowałam że przed wysyłką zostały zrobione zdjęcia i wideo i chciałabym żeby wrócił w całym kawałku. Telefon po 3 dniach był naprawiony, tylko raz dzwoniłam na infolinię i to fakt, pracuje tam jakaś głupia #!$%@?, ale poza tym złego słowa nie powiem.
@ManolaOla: no ja przy odsyłaniu xperi S tak zrobiłem że przesłałem im tez zdjęcia w jakim stanie jest telefon i że w takim ma wrócić, chyba musieli coś wtedy spierdzielić bo dostałem zupełnie nowy telefon :)

Przyznam ze sony chyba tez ich ciśnie bo pół godziny temu zadzwoniłem do sony a teraz wsupport już mi napisał abym im odesłał telefon.
@Pawe: Jeden telefon do sony i już załatwiona sprawa :)

@emasele: ja mam od dnia premiery ten telefon i ten jeden raz był na gwarancji, tak to nie mam z nim żadnych problemów, ale fakt jakaś partia tych z1c była skopana i płyty bardzo szybko padały (luty na płycie głównej były jakieś słabe i puszczały)
@nemokrinis: ja kupiłem na koniec grudnia zeszłego roku, pierwsza sztuka 24 h i wymiana, druga sztuka 4 msc i wymiana, trzeciej sztuki nawet nie odebrałem ze sklepu tylko od razu stwierdziłem wadliwość sprzętu i kazałem wymienić na inny, teraz mam s5