Wpis z mikrobloga

@incel2000: stary, nie sluchaj tych debili bo tylko sie dolujesz. Na pewno nigdy nie doswiadczyles wysmiania z tego powodu po prostu chcesz sie wyzalic na mirko ze nie ruchales. I co Ci to da? Juz to przechodzilem, czekasz na wyrazy wspolczucia, rady czy nawet plusy jak cos smiesznego napisales. W zaden sposob nie zmienia to Twojej sytuacji. Zacznij od zaprzestania pisania takich postow, zobaczysz ze lepiej sie poczujesz.
@incel2000:

Dlaczego ludzie gorzej się patrzą na kogoś, kto ma 22 lata i jest dziewicą/prawiczkiem niż na kogoś, kto ma 15 lat i jest już po pierwszym razie?

Żebyś wiedział kogo unikać.
@Sheppard25: ja nie doświadczyłem osobiście (poza lekkimi śmieszkami), ale miałem takiego gościa na II roku. Koleś był starszy od nas (23 lata) i spytał się kiedyś jednego ruchacza co zrobić by w końcu zaruchać. Koleś go lekko wyśmiał i powiedział "#!$%@? co mam ci pokazać jak się wkłada?!". Potem przez resztę czasu większość śmiała się z kolesia, że ciota itp.
@tokidoki: da się unikać większości?
@incel2000: no ale #!$%@?, zadawac takie glupie pytania? Skad typo ma wiedziec czemu jakis gosc nie moze "zaruchac". Ja mam totalny dystans do siebie jezeli chodzi o te sprawy (nie mylic z brakiem kompleksow) i po jednym piwie potrafie juz o tym gadac i nikt nigdy mnie nie wysmial. Moze zmien otoczenie bo jak kolega wyzej napisal, wiesz kogo masz teraz unikac.
@incel2000: śmiejo sie, bo coś musi być z nim mocno nie tak (jest stulejarzem albo ogólnie jest mało bystry), skoro ma 23 lata, czyli ogromne libido (pomijając #!$%@? hormonalne) a i tak będąc pozornie rozumną istotą nie potrafi normalnie zaspokoić jednej z podstawowych potrzeb człowieka xD