Wpis z mikrobloga

@cameel: Mam złą wiadomość dla agory, niestety domena scierwo.pl jest już zajęta, ale może uda się odkupić, wszak nabyć taką domenę generyczną na podstawie własnej reputacji było by wskazane.
@Ryu: Wobec działań typów z agory wystarczy mówić prawdę, ona wystarczająco negliżuje ich krętactwo. Manipulację zostawię sobie na deser, na specjalną okazję.
@gumbrew: Niestety, wiadomości dla Agory są wyłącznie dobre.

Uzyskała ona w niejasnych okolicznościach na własność domenę polska.pl.

Chyba w nagrodę za skuteczne działania na odcinku propagandowym.
@cameel: Nie. Po prostu wspólczuję ludziom, którzy w temacie o udanej imprezie z okazji otwarcia fajnego stadionu muszę wyciągać porównania do tej szopki, którą sobie od dwóch lat urządzają wokól wypadku w Smoleńsku.
@Ryu: "porównania do tej szopki, którą sobie od dwóch lat urządzają wokól wypadku w Smoleńsku".

A kto niby urządza sobie szopkę wokół "wypadku" w Smoleńsku?

Generał Anodina, do której raportu pada porównanie w tekście?

I skąd niczym nieuzasadnione przekonanie że to był wypadek?

Czyżbyś opierał się na raporcie Anodiny, czy może na "kontekście sytuacyjnym" ministra Millera?

A może to po prostu Twoje "głębokie przekonanie" wynikające z zaufania do Rosjan (którzy, jakoś
@cameel: :))) Hej, Tatusiu!

Też wczoraj obejrzałam ten kabaret propagandy sukcesu w wydaniu ludowym.

Skojarzenie mam jedno: rodzinne opowieści jak to w latach pięćdziesiątych dzieci prowadzane na spacer z przedszkolem w parku wyśpiewywały "Stalin, nasze słoneczko''.

Jak Jasiek?
@cameel: Dokładnie, napisałbym że trzeba się modlić tak jak Węgrzy, ale wykopowa straż ateisstów zadrwi tylko żałośnie. Na szczęście ludzie o szerszych horyzontach dostrzegą powagę sytuacji i będą o tym pamiętać.

Pozdro
@gumbrew: No, no. Tylko nie wiem czy bardziej z samego modlenia się, czy z tego ,,jak Węgrzy." A może z tego, że równie dobrze klamiesz, bo twierdzisz, że jest ok manipulować i klamać o ile manipuluje się i klamie na twoją korzyść.
@mohairberetka: Jak Jasiek?

A dziękuję, rośnie zdrowo, za parę dni skończy 5 miesięcy. Powoli przymierza się do siadania :)

Co do skojarzeń z propagandą ludową, to są one nieuniknione. Mi się przypomniała scena z Misia i spektakl na cześć Trasy Łazienkowskiej :)

Hej, młody junaku, smutek zwalcz i strach,

Może na tym piachu za 30 lat,


Przebiegnie, być może, jasna, długa, prosta,


Szeroka jak morze Trasa Łazienkowska...


Zachwyty na cześć niezawodnych
@Ryu:

Brakło argumentów "wypadkowiczu"?

Coś w tym jest, że sekta pancernej brzozy zawsze wymięka, gdy przypomni im się, że od prawie dwóch lat Rosjanie nie chcą oddać wraku i czarnych skrzynek :)

O ile na początku mogli jeszcze to jakoś usprawiedliwiać, o tyle teraz zostaje im tylko ziewanie i "rzyganie Smoleńskiem".
@gumbrew: Dokładnie, napisałbym że trzeba się modlić tak jak Węgrzy, ale wykopowa straż ateisstów zadrwi tylko żałośnie. Na szczęście ludzie o szerszych horyzontach dostrzegą powagę sytuacji i będą o tym pamiętać.

W pełni się zgadzam, modlitwa za Ojczyznę jest bardzo ważna. Sam ją praktykuję.

Pozdro