Wpis z mikrobloga

to co się #!$%@? na nowej stronie #lastfm to jest jakaś tragikomedia. mam tam konto chyba od 2007/8, zawsze miałem w dupie ten scrobling, wchodziłem tylko po to, żeby obczajać nowe kapele, koncerty i festiwale w kraju i zagranicą.

z miesiąc temu wrzucili tę betę "do wyboru" - wszedłem, zobaczyłem, wyłączyłem. dzisiaj wbijam - beta już #!$%@? na stałe, spoko.

TYLKO #!$%@? TAM NIC TERAZ NIE DZIAŁA!

ja rozumiem, że migracja bazy trwa i scrobble się nie zgadzają, rozumiem, że CSSy się mogą rozjeżdżać, że #!$%@? sekcję "o mnie", bo nie pasowała. ale za #!$%@? nie zrozumiem, co marketing lasta miał we łbach, żeby wypuszczać produkt w którym nie możesz edytować własnego profilu, nie możesz edytować żadnych informacji o zespołach i do #!$%@? nędzy - nie możesz wyszukiwać/dodawać/uczestniczyć/edytować tych #!$%@? wydarzeń, co dla mnie i (większości znajomych) było jedną z najistotniejszych i najbardziej przydatnych funkcji w całym serwisie, z uwagi na prostotę i sporą ilość eventów. do #!$%@? pana, to była strona poświęcona muzyce, a tym na górze zamarzyła się jakaś nieudolna platforma, gdzie "niusy ze świata" działają lepiej niż najważniejsze funkcje.

#hejt #muzyka #lastfmcwel #gorzkiezale #boldupy #problemypierwszegoswiata
  • 2