Wpis z mikrobloga

Mireczki zmobilizowaliście mnie! Zapisałem się jakiś czas temu do klubu strzeleckiego i powoli zaczynam procedurę starania się o pozwolenie. Dzisiaj nastrzelałem się sporo głównie z akmsa, ale strzeliłem też 20 szt z CZ 75 B i chyba się zakochałem ( ͡ ͜ʖ ͡). Nie spodziewałem się, że będzie mi się z niej tak przyjemnie strzelać po wcześniejszych glockach waltherach itp.
Ale do rzeczy. Znacie jakieś fajne strony z prywatnymi ogłoszeniami sprzedaży używek krótkiej i długiej? Bo większość widzę to oferty sklepów. Czas już zbierać kasę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bron #strzelectwo #gunboners #pozwolenienabron
  • 10
@ArTwo: gratuluję, do którego klubu się zapisałeś?

Oferty są na armybazar.eu i optykamysliwska.pl. Możesz też patrzeć na sklepy typu bronuzywana.pl. Problem polega na tym, że rynek wtórny broni krótkiej jest w Polsce baaardzo skromny...
@ppqa: Zapisałem się do Stowarzyszenia Strzelców Czarnoprochowych w Chełmnie, które prowadzi Ośrodek Szkoleń Strzeleckich Rybieniec. Tworzą grupę tzw. "pozwoleniową" i prowadzą za rączkę do jego uzyskania. Dla mnie bomba!
Dzięki za stronki już szperam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BTW Kupował ktoś coś w bastionie w Kołobrzegu bo dobre ceny na nasz sprzęt mają?
@Argetlam: Dzięki!