Wpis z mikrobloga

@KaNaPa1: nie nie nie, tolerancjonista to nei ejst osoba tolerancyjna wobec ludzi. tolerancjolista to osba z #!$%@? mózgowym która jest tolerancyjna dla każdego kto ma identyczne jak ta osoba poglądy.
Czyli taki oksymoron ;) #!$%@? się dodatkowo ogromną dozą pelikaństwa tzn łyka wszystkie bzdury z tabloidów.
@Oak_: Nie zanosi się na wojnę, ponieważ Rosja jest zajęta tym co się dzieję w Donbasie oraz Ameryka ma Europę w poważaniu. Oprócz Polski tylko 2 kraje europejskie ( Litwa i Luksemburg ) zwiększają wydatki na obronność. Natomiast myślę, że co do obiadków to prezydent Biedroń wskaże źródło ich finansowania.
@Oak_: Stary dziadzio w muszce wmawia ci, że będzie wojna, a ty w to wierzysz. Skoro twierdzisz, że armii nie da się wyszkolić w miesiąc, to jaki jest sens kupowania uzbrojenia, do którego nikt nie będzie wyszkolony.
@Oak_: Społeczeństwo francuskie było pacyfistyczne po I wojnie światowej, ponieważ w trakcie niej walczyli tak jak Polacy w II wojnie światowej. Dzięki pacyfistycznemu nastawieniu Francja uniknęła straty wielu tysięcy ludzi i dalej jest jedną ze znaczących sił w Europie w przeciwieństwie do Polaków, którzy bardzo ambitnie walczyli.
@Oak_: Wiem, że NSZ było przeciw okupacji sowieckiej. Ale chodzi mi o waleczność, poświęcenie itp., podczas gdy pod koniec wojny Niemcy się cofały, to Polacy poddali się Sowietom i walczyli z dobrze uzbrojonymi Niemcami.