Wpis z mikrobloga

Na BIOSie A02 (z takim są sprzedawane modele Developer Edition) i z fabrycznym Ubuntu wszystko działa.


@vxrd: czyli ten człowiek z review (z czerwca) ma po prostu urojenia, no tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@edgar_k: http://bartongeorge.net/2015/04/09/4th-gen-dell-xps-13-developer-edition-available/

Ubuntu 15.04 includes kernel 3.19.

With BIOS A00 or BIOS A01 the touchpad will run in I2C mode and the sound will not function. Please update to at least BIOS A02 and the touchpad will run in I2C mode and the sound in HDA mode. (4/15) All of the relevant patches have been backported and all functions will work out of the box.


Jedyny zarzut jaki ma do Ubuntu
@rfree: nie dzięki, czasami lubie sobie pograć


@nom_om: ja (gdy mam akurat czas) to bardzo dużo gram, głównie na Linux (mam z 10 gier które lubię) takich gier ogólnie w miarę nowoczesnych (grafika 3d), nie licząc różnych mniejszych gierek (2d i tekst)

A inne gry, to czasem odpalał wirusokonsolę do gier i już :)
Ja tam nie mam nic przeciwko, mogą zabierać tyle moich danych, ile mogą unieść, byleby za tym szły sprawne usługi, dobrze sprofilowane reklamy i tak dalej.


@zaqwsxdsa: zapłacę 100 złotych jeżeli na swoim głównym komputerze(*) na 3 miesiące założysz i zostawisz trojana który będzie wysyłał mi to co piszesz/robisz (np team viewer jakiś).

Tym z którego piszesz zawsze na wykop oraz używasz swojego [głównego] banku (zakładam że się logujesz przynajmniej co
@zaqwsxdsa: dobra dobra, tylko się nie przyznawaj że #!$%@?łeś od rzeczy ;)

To może 300 zł? No jasne też też nie xD

I masz odpowiedź dlaczego warto dbać o prywatność.
@rfree: nie mam. Mam pewność, że cytujesz wybiórczo, prawdopodobnie nie czytając w ogóle moich postów, więc nie dyskutuję dalej żeby nie karmić trolla :) glhf
@rfree: nie mam. Mam pewność, że cytujesz wybiórczo, prawdopodobnie nie czytając w ogóle moich postów, więc nie dyskutuję dalej żeby nie karmić trolla :) glhf


@zaqwsxdsa: a pisałeś że się nie przejmujesz szpiegowaniem, no właśnie widzimy ;)