Wpis z mikrobloga

@integra: narzekaj na #!$%@?ą organizację komunikacji miejskiej, a nie na to, że ludzie się nią poruszają. akurat tranwaje i autobusy to najbardziej ekonomiczne (zwłaszcza pod względem zajmowania przestrzeni przeznaczonej do ruchu pojazdów) środki transportu. gdyby mieli się przesiąść w samochody, to byś mógł pomarzyć o dojeżdżaniu do pracy na czas.
@Andczej: oczywiście nie można nikomu zabronić wożenia dupy własnym samochodem, to jest kwestia mentalności. jeżeli wszyscy wychodzą z założenia, że to JA jestem najważniejszy, no to będziemy stać w korkach.
@paziu: tylko mnie to osobiście #!$%@?, że ja place podatki w krakowie, a tu przyjeżdża taki jeden z drugim z #!$%@? i #!$%@? się pod sam rynek swoimi puszkami robiąc mega korek.
@paziu: ja czekam, aż wreszcie w Krakowie pojawi się ktoś z jajami i zablokuje wjazd do krakowa tym którzy wjeżdżać nie muszą i #!$%@? te #!$%@? busiki.
@Andczej: Te #!$%@? busiki to chyba raczej pomagaja w rozładowaniu ruchu, przecież chyba lepiej, że ludzie jada busikiem niż każdy autem.


@paziu: właśnie #!$%@?ący sa ci co mogą spokojnie śmigać zbiorkomem,a tego nie robia i #!$%@? na innych że robia korki